Skocz do zawartości

Blohm&Voss BV 138 C-1 1:72 i Venom 1:48


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnąc troszkę ożywić forum przy pomocy dziwacznych konstrukcji

postanowiłem zaprezentować modele które wykonałem parę miesięcy temu Uważam że są to konstrukcje brzydkie ale ciekawe

Myśle że jest to jakaś zmiana i odskocznia od Spitfirow ,FW.Meserow i Mustangow

Pierwszy to Venom 1:48 z Hobbycrafta (model bardzo prymitywny ale po pomalowaniu jako tako wyglada

Drugi to Blohm&Voss BV 138 C-1 z Revlla 1:72 Są to stre wypraski .ale cos mozna z tego wykrzesać

P7210013.jpg

P7210014.jpg

P7210009.jpg

P7210010.jpg

P7210011.jpg

P7210012.jpg

 

P7130001.jpg

P7130002.jpg

P7130003.jpg

P7130004.jpg

P7130005.jpg

P7130006.jpg

P7130007.jpg

P7130008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... to żelazko zawsze chciałem mieć... ale patrząc ile miejsca zajmuje mi Do-24 to może i dobrze, że nie mam...

A Venom to paskudek... choć w Twoim wykonaniu oczywiście wyglada nieźle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... to żelazko zawsze chciałem mieć... ale patrząc ile miejsca zajmuje mi Do-24 to może i dobrze, że nie mam...

A Venom to paskudek... choć w Twoim wykonaniu oczywiście wyglada nieźle :>

Ten jest chyba troszke mniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni "samo zatapialny" wehikuł jest na tyle urokliwy, że chyba większość modelarzy, i dostojników kościoła , zastanawiało się , czy wejść w jego posiadanie na drodze kupna.

Jego ekscelencja Biskup ciekaw jest, ile jeszcze szanowny kolega posiada pięknych modeli, których widokiem nas raczy. Jego ekscelencja ma nadzieje, że dużo, bo ich oglądanie to zawsze wielka radość dla jego ekscelencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni "samo zatapialny" wehikuł jest na tyle urokliwy, że chyba większość modelarzy, i dostojników kościoła , zastanawiało się , czy wejść w jego posiadanie na drodze kupna.

Jego ekscelencja Biskup ciekaw jest, ile jeszcze szanowny kolega posiada pięknych modeli, których widokiem nas raczy. Jego ekscelencja ma nadzieje, że dużo, bo ich oglądanie to zawsze wielka radość dla jego ekscelencji.

Cos tam moge jeszcze pokazać z archiwów oraz z bieżącej produkcji

Nie wiem tylko czy takie" tsunami"tematow lub najazd jak kto woli z mojej strony spodoba sie administratorom tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy mają "latające żelazko" jedna rada zanim zaczniecie go kleić proponuje wykonać wgłębne linie (bo te wypukle są ordynarne i po prostu brzydkie ) w moim modelu to uczyniłem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.