Skocz do zawartości

Fiat CR 42 LW


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oto modelik w skali 1:48 CR 42 LW (wersja niemiecka )

Model Italerki ,myśle że kazdy szanujacy się modelarz zna te "skorupę " tak że nie bedę sie rozpisywal nad konstrukcją modelu.

Modelik w malowaniu 2/Nactschlachtgruppe 9 -Turyn (Wlochy) 1944

P5050497.jpg

P5050498.jpg

P5050499.jpg

P5050500.jpg

P5050501.jpg

P5050502.jpg

P5050503.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Chwaliłem już w warsztacie na sPWM, pochwalę i tutaj. Model jak dla mnie na nieosiągalnym, wysokim poziomie, nie mogę się go napatrzeć. No ale do tego w Twoim wykonaniu już się pomału przyzwyczajam .

 

Generalnie to bardzo podoba mi się Twój styl, samoloty są w sumie czyste ale mają to "coś" co sprawia że wyglądają realnie. Nie mam pojęcia jak to robisz, ale chciałbym kiedyś do tego dojść.

 

Jachud Ja zabrałem się właśnie za ten model jako za pierszy samolot w życiu więc od mojego to ten będzie 10 000 razy ładniejszy Więc spoko, pozostaje nam tylko cierpliwie ćwiczyć...

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Chwaliłem już w warsztacie na sPWM, pochwalę i tutaj. Model jak dla mnie na nieosiągalnym, wysokim poziomie, nie mogę się go napatrzeć. No ale do tego w Twoim wykonaniu już się pomału przyzwyczajam .

 

Generalnie to bardzo podoba mi się Twój styl, samoloty są w sumie czyste ale mają to "coś" co sprawia że wyglądają realnie. Nie mam pojęcia jak to robisz, ale chciałbym kiedyś do tego dojść.

 

Jachud Ja zabrałem się właśnie za ten model jako za pierszy samolot w życiu więc od mojego to ten będzie 10 000 razy ładniejszy Więc spoko, pozostaje nam tylko cierpliwie ćwiczyć...

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

Co mogę napisać . jedynie to że cieszy mnie ta opinia .Co do wykonania to są tacy co robia cudeńka i mnie daleko do tego,albo po prostu rzeczywiście mam taki swój własny wypracowany styl ,którego sie trzymam (i dobrze mi z tym) i mimo czasem malej krytyki nie zamierzam zmieniać .Bo najgorsze w tym calym modelowaniu jest to że za namowa lub rada wielu osob efekt jest wrecz odwrotny.Chcialobysie tu tak zmienić gdzie indziej cos poprawić ,a w końcu wychodzi potworek .Tak że moja rada do wszystkich początkujacych ,to miejcie swój styl którego sie trzymajcie,oczywiście doskonaląc go , a rady owszem przyjmujcie tylko zawsze z dozą ostrożności i bieżących umiejetnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.