Skocz do zawartości

Su-27 Flanker B, 1:48 Academy


rafalg78

Rekomendowane odpowiedzi

No to nawrzucałeś modeli do galerii . Ale to dobrze, w końcu jakaś inwazja współcześniaków. Model bardzo mi się podoba. Fajnie dobrane kolory (złagodzone jeszcze przez jakiś szary z tego co pamiętam). Powiedz mi tylko co to są te białe mazy na malowanej powierzchni, bo nie do końca wiem o co chodzi z tym zabiegiem. Jeżeli robiłeś to specjalnie to ja bym to odpuścił. Podejrzewam, że może miały to być wypłowienia farby czy coć w tym stylu, ale nie chcę strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Ładnie ci to wyszlo.Estetycznie i dokładnie zrobiony model.Jedynie do czego sie moge przyczepic to bardzo wyrazne napisy eksploatacyjne- wlasciwie to cala eksploatacja jest bardzej widoczna jak kamo a chyba nie o to chodzi...pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleń jest mieszanką 131 i czarnego Hunbrola.

 

Jak czytam Wasze komentarze to dochodzę do wniosku, że faktycznie napisy eksploatacyjne są przejaskrawione. Wcześniej tego nie widziałem tak. Ale to chyba właśnie pozytywne skutki wystawienia modelu w galeri i poddania się krytyce. Trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość.

 

Te "białe mazy" mają imitować stary lakier. Widziałem "takie" ślady na zdjęciach wyekspoatowanych Su-27. Ale skoro nazwałeś je "białe mazy ;)" to chyba efekt jest mizerny. W kazdym razie dzięki za uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Świetny model i podpisuję się pod pochwałami przedmówców .

W zasadzie mam uwagi do tylko/aż dwóch elementów, cały model jest ładnie zacieniowany i przybrudzony, tylko zasobniki Sorbtsija, na końcach skrzydeł i pokrywy podwozia głównego lśnią nieskażonym kolorem podstawowym bardzo odróżniającym się bardzo od reszty - szkoda ;-)

 

Apropos mocno widocznych napisów eksploatacyjnych , jest na to fajny sposób, identyczny jak to zrobiłeś z kolorami kamuflażu, po naklejeniu ich przytłumić je delikatną mgiełką koloru pośredniego kamuflażu (w tym przypadku szary również by się nadał), nadal będą widoczne, ale jakby delikatnie mniej i dodatkowo będą wyglądać na lekko zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.