Skocz do zawartości

F-15 E STRIKE EAGLE 1:48 REVELL


eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to jest mój czwarty modela jaki zrobiłem, pierwszy w takiej skali, pierwszy malowany aerografem (coś pięknego). Dodałem blaszki EDUARDA. Owiewkę upaćkałem farbą, nie polerowałem, gdyż nigdy tego nie robiłem i bałem się, że jeszcze bardziej ją "uszkodze" . Mam pytanie ile warstw nakładacie lakieru sido przed kalkami i ile po nałożeniu kalek. Mój lakier chyba jakiś kiepski jest ponieważ powierzchnia po pomalowaniu jest bardzo chropowata, oczywiście polerowałem filcem, trochę pomogło ale nie udało mi się uzyskać gładkiej powierzchni.

 

 

Zmieniłem zdjęcia były kiepskie.

 

JhPkTPD.jpg

 

Dxa6GSz.jpg

 

E384jRO.jpg

 

0i6LRcp.jpg

 

DMbyi5o.jpg

 

hRlNDA3.jpg

 

Rkhs9KI.jpg

 

giogPib.jpg

 

BLbYu6e.jpg

 

7OowQU7.jpg

 

vuTNkrY.jpg

 

OUHwdMG.jpg

 

AjFDpkc.jpg

 

GzCP0ST.jpg

 

BgkIps2.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za temat . Zdjęcia są troche za małe i nie da się ich powiekszyć przez co nie widać szczegółów. Jeśli malowałeś akrylami wykąp owiewkę w cleanlux-ie i pomaluj jeszcze raz maskując ją odpowiednio bo psuje całkowicie sympatyczny model. Ja pociągnął bym go matem bo sie świeci jak psu cohones. Kolory monitorów są błędne. Na górze nie powinno byc kamo dwubarwne ?.

Za temat i model bez owiewki z owiewką .

 

Co do Sido to trzeba go delikatnie rozcieńczyć i zmniejsz ciśnienie w aero.

Pozdrawiam.

Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie robię ten sam model tyle, że z firmy academy i tak jak ty też pierwszy raz używam aerografu Ten model Ci świetnie wyszedl powiedz jakich zrobiłeś taki dysze?? Co to za kolor?? (jestem w tym zielony )

I jak tak równo malujecie tą tablice w kokpicie ( tą z ekranami itp. niewiem jak to się nazywa :( Maskuje się je taśmą maskującą ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem zdjęcia, po kliknięciu przekieruje na fotosik i pełnowymiarowe zdjęcie, tych wyżej nie mogę edytować nie wiem czemu.

 

 

31a5c4b49499f822m.jpg b3a284cf0dbea322m.jpg 20abf6adada2b7dcm.jpg 275f9d9941543f6em.jpg 6ea5797d48b3c1c6m.jpg

 

Zdjęcia dysz

 

bf61b42c54b11ad3m.jpg 36dd4eaca63bc59cm.jpg cccec6197ef91a7cm.jpg

 

Edit: Zmieniłem sposób rozmieszczenia zdjęć na przyjaźniejszy - Nexus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.