Skocz do zawartości

RWD-1 - MK MODEL 1/72 i inni cywile


hadzi

Rekomendowane odpowiedzi

No to by było na tyle. Zdjecia jak zawsze kiepskie, ale co ja mogę, żona nie pozwala zmieniać ustawień na JEJ cyfrówce, a moja padła.

Model rozpocząłem 3 tygodnie temu. Sklejalność oraz przemyślenie zestawu 10/10, jakość 10/10, kalka 7/10. Dzięki Marcin i czekam na RWD-3/4 i 7.

IMG_6183.jpg

IMG_6184.jpg

IMG_6186.jpg

IMG_6185.jpg

IMG_6187.jpg

 

Bąk ARDPOL 1/48 (czas oczekiwania na ukończenie ok. 5 lat)

IMG_6182.jpg

 

Buecker Bue-181 HUMA 1/72 (czas oczekiwania na ukończenie ok. 6-7 lat)

IMG_6181.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalki sa "domowej roboty", troszke malo maja kleju i moga srebrzyc, przy wiekszych znakach moze byc problem. Tak sa ok.

A tu jeszcze jeden RWD bo nie bede robil mu ekstra galerii po latach.

RWD-4 Lueddemann

P1010038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo porządna polska kolekcja się tworzy, gratuluję RWD 1 wygląda bardzo ładnie, ale dwie rzeczy mi nie do końca pasują; sklejkowe poszycie wygląda jak z jednego arkusza - powinien gdzieś być podział technologiczny - mam ten model i dlatego tak się przyglądam, poszycie płócienne jest zbyt jednostajne - muszę pomyśleć jak to ożywić. RWD 4 mnie zaskoczył, masz jeszcze jakąś instrukcję od niego? Bąk ardpolowski mnie zaskoczył, to jest na prawdę bardzo ładny model. Czy ten RWD 1 nie powinien mieć szprychowych kół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo porządna polska kolekcja się tworzy, gratuluję RWD 1 wygląda bardzo ładnie, ale dwie rzeczy mi nie do końca pasują; sklejkowe poszycie wygląda jak z jednego arkusza - powinien gdzieś być podział technologiczny - mam ten model i dlatego tak się przyglądam, poszycie płócienne jest zbyt jednostajne - muszę pomyśleć jak to ożywić. RWD 4 mnie zaskoczył, masz jeszcze jakąś instrukcję od niego? Bąk ardpolowski mnie zaskoczył, to jest na prawdę bardzo ładny model. Czy ten RWD 1 nie powinien mieć szprychowych kół?

 

Dzieki, tak od 30 lat sie tworzy, z roznym skutkiem

Kola szprychowe sa opcja, latal tez z oslonami na szprychach i z lenistwa tak zrobilem, musze sprawdzic ale chyba w tym malowaniu mial oslony na kolach.

Co do arkuszy, zgoda, ale nie wiedzialem jak byly dzielone, wiec nie robilem, zreszta zroznicowanie w sklejce i 72 nie jest tak wyrazne, mozna sie bawic jak przy moich Oeffagach - owszem.

Instrukcji do RWD-4 nie mam - wyrzucam po zrobieniu modelu - chyba ze to jakis na konkurs to nie.

W Baku brak dyszy Venturiego - ta z zestawu jest za duza, musze zrobic nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.