Skocz do zawartości

PzKpfw III Ausf. L 1/72 Revell


Jumo

Rekomendowane odpowiedzi

Malutki modelik aczkolwiek genialny ,naprawdę Revellacja, najlepsza trójeczka w tej skali polecam każdemu.

Model bez żadnych fajerwerków (wymieniłem tylko uchwyty na wieży na drucikowe) . Malowanie farby Valejjo.

Zapraszam do oceny

 

b5737f62c8762ff2m.jpg

7e7ce09a9e0ccdddm.jpg

d49947420a158515m.jpg

a95e9a3468d6a0ccm.jpg

bb60aefa83aab0e4m.jpg

80689753fb867938m.jpg

a7264bdc04603ed1m.jpg

43a6963b2b740f5em.jpg

ec72ad3ec5414733m.jpg

0e4c64c29bd275c2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zamierzam kupić ten model, bo wielu już mi go polecało, a szczególnie jak zobaczyłem filmiki pewnego Azjaty jak ten model wykonuje. Twój model podoba mi się bardzo: dobrze sklejony i pomalowany. Może jestem ślepy, ale czy zrobiłeś na modelu wash-a? No i na mój gust trochę za czysty, ale należy się temu modelowi postawienie go na jakimś terenie. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się, ale producent na to nie pozwala

Przepraszam nie wiedziałem, nie siedzę w skali 1:72 a zapewne Revell uraczył wszystkich gotowymi odcinkami gąsek?

Nie mniej jednak słyszałem o tym modelu same dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To revell w 1/72 czy przepak matchboxa w 1/76? Bo niezbyt orientuję się jaki to zestaw.

Swoją drogą ładny i czysto sklejony model. Dobra robota .

Tytuł :

 

PzKpfw III Ausf. L 1/72 Revell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię czytać skala72.

 

Revell przepakowywał stare zestawy matchboxa (z 1/76 zrobił 1/72) i produkuje swoje całkiem nowe pojazdy.

Chodzi mi o to, czy to autentycznie nowy produkt trzymający skalę 1/72 czy przepak matchboxa w skali 1/76?

 

panzer3.jpg

 

pz3revell.jpg

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poza Matchbox produkował modele 1 1/76?

Chyba Fujimy, ale jest możliwe, że to też były przepaki.

Nawet na pewno Fujimi:

 

http://www.modelhobbies.co.uk/shop/product_thumb.php?img=images/fujimi/FJ76050.jpg&w=300&h=225

 

FJ76050.jpg

 

inny

 

FJ76012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim kolegom za zainteresowanie tematem.

Panzer rzeczywiście nie posiada łosza oprócz pinwash-a w miejscach wiadomych , wydawało mi się że takowy jest zbędny ponieważ dość ładnie wyszło cieniowanie aerografem (jest niestety niewidoczne na zdjęciach mój aparat nie łapie takich niuansów).

Zwisy gąsek hmmm na paru zdjęciach które przegladałem są prawie niezauważalne więc ich brak nie wydaje mi się grubym błędem .

Co do tego czy Revell jest przepakiem innych firm nie wypowiem się niestety nie miałem okazji do przeprowadzenia tego typu studiów .

Ale jeśli chodzi o polecenie tego modelu to mogę to zrobic z ręką na sercu , każdy z kolegów który zakupi ten model będzie zadowolony .

Mam akurat na składzie Stuga III z Trumptera i w porównaniu z prezentowanym modelikiem to rozpacz i grube nieporozumienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.