Skocz do zawartości

Man 5t milgl 4x4 1:35 Revell ,,Second Life II"


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kolejny odcinek z cyklu ,,Second Life", czyli tym razem Man od Revella. Model niezbyt młody, z roku 2001, który dostałem na gwiazdkę 2007. Przestał sobie na półce dobry kawał czasu, lecz w ramach wakacyjnego odnawiania przeszedł metamorfozę. Osobiście z modelu jestem zadowolony, lecz muszę poprawić lusterka, tak więc nie czepiajcie się ich za bardzo. Zapraszam do komentowania i oceniania.

Pozdrawiam Konrad

 

P.S. Kalkomanie malowane metodą dla odważnych, czyli dookoła pędzlem...

 

Było tak:

Zdjcie024.jpg

Zdjcie007.jpg

 

A teraz jest tak:

DSC05429.jpg

DSC05403.jpg

DSC05404.jpg

DSC05406.jpg

DSC05407.jpg

DSC05408.jpg

DSC05409.jpg

DSC05410.jpg

DSC05412.jpg

DSC05413.jpg

DSC05414.jpg

DSC05417.jpg

DSC05419.jpg

DSC05420.jpg

DSC05422.jpg

DSC05423.jpg

DSC05424.jpg

DSC05425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest w barwach UN to powinien być cały biały a nie w pustynnym kolorze... Po za tym dziwne brudzenie a szczególnie na szybach, kalkom widać film, paka w środku nie pomalowana, ślady łączeń na wydechu, a tabliczka z tyłu z tym krzyżykiem powinna być czarna. Jest ładniej niż było bo jest chociaż pomalowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest w barwach UN to powinien być cały biały a nie w pustynnym kolorze..

Wiem, ale w moim przypadku ładne pomalowanie ciemnozielonego plastiku Revella farbą białą graniczy z cudem, albo trwałoby wieczność i skończyło się po 10 warstwie. Można powiedzieć, że model oglądacie w zachodzie słońca...

kalkom widać film

Zrobiły się tak po pomalowaniu. W rzeczywistości nie widać ich tak bardzo,trzeba się zbliżyć do modelu i przyjrzeć.

paka w środku nie pomalowana

Musiałbym rozwalić cały dach itd. Postaram się walnąć tam jakaś zasłonkę.

 

Ślady łączeń w renowacji ciężej usunąć, aczkolwiek wydech to mój błąd

 

O tabliczce nie wiedziałem, że musi być czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam model tej samej firmy tyle że wersji 7t milgl 6x6 jest w stadium malowania i też przez przypadek skleiłem pake, model niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam model tej samej firmy tyle że wersji 7t milgl 6x6 jest w stadium malowania i też przez przypadek skleiłem pake, model niezły.

No to też masz problem. Ale wywnioskowałem, że sklejasz go pierwszy raz. A w moim przypadku przestał już długo na półce, a klej, który rozpuszcza plastik i na tej zasadzie łączy el. ciężko ładnie rozerwać. A można wiedzieć którą wersję mana masz? Tą nową czy tą starą z kalkami UN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kalek un to chyba stara,a paka leżała już rok sklejona tylko nie miałem czasu się zabrać za to dopiero teraz mam czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tą nową wersje ,a elementy dobrze ci pasowały od podwoźa bo mi nie bardzo pasował główny wał który szedł na dwie tylnie osie ponieważ był troche za krótki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 5t wszystko pasowało do siebie idealnie. Szkoda, że model jest już trudno dostępny, bo naprawdę wart był swojej ceny(104zł). Mam tu na myśli i efekty wizualne i sklejalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem bo też chciałem ten model lecz nie można go chyba dostać ,bo nie jest duży wporównaniu z innymi wersjami lecz 5t wersja mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.