Skocz do zawartości

Tygrys II Porsche


krzysztof66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że właśnie zaczął mi sie urlop postanowiłem pokazać tygrysa ,robionego z odzysku.Sam model to tamiya 1:35 wzbogacony o grille z eduarda,zimmerit wykonany samodzielnie,kalki z dragona,śnieg soda spożywcza.

05a856a6a147f4b3m.jpg

0cb6413142fa34c9m.jpg

76a2989ddd0aeffcm.jpg

b40c5e6df26bd388m.jpg

67e971e6adf22c4cm.jpg

0222bf5e4eac9109m.jpg

65ddf67617c1e590m.jpg

d1af89baf18e7911m.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...co mam powiedzieć, fajny kociak.

Bardzo fajny pomysł na malowanie. Widać, że wóz pomalowany i ubabrany z głową i wg. zdjęć.

 

Krzysztof pozdrawiam i oczekuję Twojej Pantery G...to dopiero będzie cudeńko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wg. zdjęć.

Oj ;)

Trochę fotek Anneliese wyszperałem. Tutaj te zanim dostała zimowy kamuflaż (z niemieckiego forum):

2hpovv8.jpg

4fwoisp.jpg

I te "końcowe".

anneliese21ch2tk.jpg

anneliese2a7aetlitew.jpg

hungria4.jpg

Widać, że od samego początku do końca miała zawieszona po 4 ogniwa z przodu wieży w jednym pasku. Fajny bajer, szkoda że nie odtworzyłeś. Czarne zaczepy rażą - wyraźnie widać że były jasne (białe). Widać wyraźnie, że pod numerem taktycznym był zostawiony oryginalny kolor.

Czy te szekle do zaczepiania lin holowniczych na w lewym górnym rogu tylnej płyty mogły być mocowane pionowo? Widziałem tylko poziomo...

Zimmerit ciut za gruby (szerokie rowki) i nierówny jak na KT Porsche (wg mnie). Ucha (ogólnie cała końcówka) lin holowniczych i liny do naciągania gąsienic na burtach były malowane w kolorze bazowym, na pewno nie czarnym. I czysta czerń lin do mnie nie przemawia. Nie mówię, że muszą ociekać rdzą, ale chociaż lekki nalot by się przydał - w końcu mają do czynienia z wodą Mocowania lin do kadłuba na pewno nie były czarne. Wszystkie mocowania były przyspawane do kadłuba więc były malowane razem z nim.

Ogólnie odważnie zrobiony, ale większość tego co napisałem możesz prosto poprawić...

 

P.S. A - błyszczy się I literówka w tytule tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.