Jump to content

krzysztof66

Members
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Pasłęk między Elbląg a Olsztyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Śliczny,widac mnóstwo włożonej pracy,kolejny kosiarz wyróżnień w wykonaniu Andrzeja
 2. Witam,do tigerka postanowiłem zrobic podstawkę.Na początek specjalne podziękowania dla gorlocka,podpatrzyłem u niego w temacie sadzenie trawy i postanowiłem skonstruowac sadzarkę Użyłem trawy Heki i Polak 3mm ,ale wydaje mi się za krótka choc pięknie stoi,cóż nie miałem innej,figurka to jakaś żywica z dawnych czasów,jeszcze dorobię ozdobne listewki do okoła całej podstawki i niech sobie stoi.
 3. Dzięki Panowie już myślałem że nic nie napiszecie pozdrawiam
 4. Witam dzisiaj pokazuję mój najnowszy ulepek a mianowicie King Tiger z Eduarda nr3715.Model wykonałem prosto z pudełka,do malowania użyłem farb vallejo zestaw Dunkelgelb nr78.401.Ocenę jak zwykle pozostawiam wam.
 5. -gusta są różne, mnie na przykład bardzo podoba się jak jest.
 6. Bardzo dziękuję za pozytywne przyjęcie modelu.
 7. Naprawdę cudeńko,te delikatne ślady eksploatacji po prostu finezja.
 8. Witam Przedstawiam mój kolejny model do oceny a mianowicie kocurka z Afryki.Do budowy użyłem modelu z Tamiyi nr 227,grilli z tamiyi i anteny z RB.Model sklejałem z ogromną przyjemnością jak to jest w przypadku Tamiyi,ale ocenę zostawiam wam pozdrawiam.
 9. dzięki Seb za zainteresowanie,fakt instrukcja dragona trochę magia następnym razem zwrócę się do ciebie po pomoc
 10. Witam dawno nic nie pokazywałem,więc czas na zbieranie nowych cięgów ,model dragona 6600 wykonany z pudełka plus trochę rdzy z AK rust streak,wash to oleje i white spirit. Merytorycznie pewnie walnąłem jakiegoś babola ale i tak jestem zadowolony że go skończyłem.Z wyrazami szacunku.
 11. -a gdzie zdjęcia,Panie Ramszmit
 12. dzięki Sławek ,widzę że jeszcze mnie czeka sporo pracy pozdawiam
 13. Miałbym prośbę do moderatorów aby ten wątek wrzucić do warsztatu, przepraszam za kłopot.
 14. Witam Przedstawiam mój kolejny model skończony na 89%,wiem że nie powinien jeszcze występować w galerii ale myślę że po waszych uwagach skończę go na 100%. Model to stary dragon plus zimmerit Atak,lufa RB,gąsienice Friulmodel ATL-22. Sam model kleiło się bardzo dobrze,problemem były gąsienice a mianowicie magiczna płukanka 30-sto minutowa ,domestos plus ocet.Za pierwszym razem nie odtłuściłem gąsienic i wyszły straszne plamy,lecz po odtłuszczeniu byłem zadowolony. Tak więc koła napędowe jeszcze nie pomalowane,zdjęcia dość cienkie(córka ma aparat w szkole),tło jeszcze niebieskie,ale na sa
 15. ŚWIETNY,będzie wzorem dla mojego,pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.