Skocz do zawartości

URAL 375D


Paweł Czarnocki

Rekomendowane odpowiedzi

modelik fajowy! świetnie pomalowany i pobrudzony troche dziwny ładunek na pace w postaci osłony do panzera IV i osłony wentylatora od Panthery (zgadłem?), ale może ktoś znalazł i na złom wiezie model naprawde pierwsza klasa!

P.s. fajnista podstawka! z czego zrobiona?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! Nie pozwoliłeś nam kibicować przy budowie...

 

Po pierwsze gratuluję znalezienia kleju, który to trzyma w kupie...

Widzę tu trochę inwencji własnej, a może się mylę? Czy coś tu sprawia specjalne trudności - mój leży niedokończony... Napisz też proszę kilka słów na temat zastosowanych farb - kolor główny i czym pocieniowany.

 

Model, dla mnie po prostu bomba.

Oglądam sobie fotki jedna za drugą i z powrotem.

 

Swoją drogą, to chyba najlepszy gruzowik ICM-u jaki wychodzi prosto z pudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratuluję znalezienia kleju, który to trzyma w kupie...

Widzę tu trochę inwencji własnej, a może się mylę? Czy coś tu sprawia specjalne trudności

 

Kleiłem klejem do modeli. Używam revella z igiełką. Modelik składał się ładnie. Wypraski czyste bez wypływek i przesunięć. Mój nie był z ICM tylko z innej firmy. Teraz ICM go pewnie pakuje. Pomalowałem PACTRĄ Aniepamiętam. Coś blisko A32. Graty na pace to faktycznie poniemieckie odpadki Teraz chyba znowu dłubnę maluszka w 1\72 co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! Nie pozwoliłeś nam kibicować przy budowie...

 

Kajam się.

Pudełeczko

 

th_ural375d.jpg

 

Kabinka

 

th_kabinka.jpg th_kabinka2.jpg

 

Paka

 

th_paka.jpg

 

Próbny montażyk

 

th_test2.jpg th_test.jpg th_test3.jpg

 

Uzbrojona "Suczka" pilnuje autka

 

th_uralisu.jpg

 

Pierwsze malowanko

 

th_ramki-1.jpg

 

Tuningowany wydech

 

th_wydech.jpg

 

Rupiecie

 

th_graty.jpg

 

Pierwszy brudzing i przeciering pigmentami

 

th_ural1.jpg th_ural3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga: przednia szyba powinna być dodatkowo dzielona po bokach (no chyba, że tego nie dostrzegłem, ale starałem sie przyjrzeć uważnie). Z tego co przestudiowałem Urale, takie rozwiązanie jest we wszystkich.

(fotka zapożyczona z działu 1:1, ale jest to też dobrze zobrazowane na pudle)

8ffc4e3849876439.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę Pawle to robiłeś zestaw wypuszczony jeszcze pod szyldem ZV (ZW). Z tego co się orientuję jest to praojciec produktów ICM. Instrukcja jest inna w obu zestawach z tego co widzę, czy dysponujesz jakimś dobrym skanem tejże i mógłbyś wystawić (np. lepszym niż ten na Polskiej Witrynie Modelarskiej)?

 

Z takich rzeczy odnośnie modelu, to ew. mogłeś jeszcze popracować przy burtach - usunąłeś nadstawki z desek lecz pozostały ich mocowania na bokach paki. Ale to nieważne, mi nie przeszkadza, bo jak pisałem Ural pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.