Skocz do zawartości

Panzer IV Aust.H ACADEMY 1:35


dr.Watson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto prawie skończony mój pojazd. Prawie bo brakuje jeszcze lakieru mat, i anteny na którą czekam. Boczne ekrany zrobiłem jak to radziliście z puszki po piwie, nawet dobrym Modelarstwo ma jednak swoje plusy

model musiałem okurzyć ponieważ drażniły mnie te świecące kalki, które spaprałem tym dennym płynem (wywaliłem go już wrrrr ) choć i tak widać że błyszczą ale już nie tak. pobrudziłem go pigmentami, obicia farbą akrylową, baza to olejna. Jestem Gotowy można mi Cisnąć

Ps. to wiadro z tyłu wyleci, zamówiłem już metalowe.

ps2. niektóre foty robiłem z lampą bł.

ps3. ten krzyż z tyłu jeszcze okurzę, dop na fotach zobaczyłem że się błyszczy...

a tak w ogóle, to dam potem inne foty z jednolitym tłem, jakoś dziwnie wyszły mi te foty... nie poznaję sam tego modelu..hmm

08e1d0514b9b487cmed.jpg

f42d2a164684b37emed.jpg

c2eddda8f80be6b2med.jpg

ce2c742e130a42b0med.jpg

ae12246588089a7amed.jpg

51707333e46a4bd4med.jpg

5f2ddf6bdb809e01med.jpg

32d98be6e78392a3med.jpg

6775b182e8a9ed67med.jpg

868321823f4402c1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podoba mi się. Jest czadowy i klimatyczny. Jedna sprawa, to chyba zasłoniłeś dodatkowym pancerzem wizjer kierowcy, albo tak fotografie są zrobione. Poza tym wszystko jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha faktycznie jak strażackie... ale tak na serio, to tak na fotach wyszły. Wizjer jest odsłonięty tam gdzie jest ta pojedyńcza gąska. Fota tak przekłamuje, ale wizjer jest ok. po prostu gąska nachodzi na maksa, na samą krawędź wizjera.

ps. Dzięki za dobre słowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę chciałbym zrobić jakiś materiał, "ścierę" na lufie, ponieważ zauważyłem jakieś2 cm od wylotu takie wgłębienie, zdeformował mi się plastik od temperatury i chciałbym to właśnie zamaskować. Widziałem że inni robili że na lufie wisiała jakaś płachta, materiał, jakieśjej resztki, i moje pytanie brzmi jak to zrobić? z czego jest robione, by wyglądalo wiarygodnie? a może zamiast tego zrobić jakieś resztki siatki maskującej? krzaków? Doradźcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chusteczka higieniczna nasączona wikolem. zanim położysz to na modelu, poeksperymentuj na kawałku ramki dla przykładu. Po wyschnięciu daje się to łatwo obrabiać i malować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, ale chyba zdecyduje się na zrobienie resztek siatki maskującej, owinę "lufkę" że niby resztki na niej zostały...

Zrobiłem próby z chusteczką i wikolem, ładnie wyszło, ale tak myślę że co by szmata tam robiła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te "stare" fotki. jeszcze jakbyś wkomponował model w jakąś podstaweczkę lub w ostateczności zrobił kilka takich np. na piaszczystej drodze, to było by czadowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.