Skocz do zawartości

Dodge WC 52 1/35 Skybow


wybrzeze11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Jest to moje pierwsze zetknięcie z forum, od dłuższego czasu zamierzałem wrzucić zdjęcia lecz jakoś odwagi brakowało. Jest to mój 3 model poprzednie były "materiałami szkolnymi". Proszę o opinie i wyrozumiałość ponieważ nie jest to dobra jakość zdjęć.

 

64cef0f80612567d.jpg db4d2084ceac9cf8.jpg 5c1fa742d154b2d5.jpg a45bb8223119eb55.jpg 28d5feafd2444e7b.jpg 4900f8c016421b30.jpg 9ae93f32a1ad65d9.jpg 69607811b1bd7498.jpg

45b181d060d586b2.jpg 6a59d5abe7558ba6.jpg 08fd2b34c99ae3be.jpg

 

Obecnie kończę Shermana M4A2, efekty mam nadzieję, że w lepszej wersji postaram się pokazać niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zdjęciom rzeczywiście daleko do doskonałości, ale jak na jeden z pierwszych modeli, to Twój WuCet wygląda całkiem do rzeczy

 

Bardzo podobają mi się ślady eksploatacji, a w szczególności wywalona beczka plamiąca pakę, ślady piachu z żołnierskich butów na "chodniczkach", przetarcia bieli na zderzaku i (może nieco zbyt liczne) ślady zużycia powłoki lakierniczej. Dość ciekawie prezentuje się również brezent na Browningu .50 cal.

Jedyne co wygląda trochę sztucznie to spód. To błoto (czy też inna maź) tworzy zbyt jednolitą powłokę i wygląda to trochę jak wystrój groty solnej.Nie dość, że powłoka jest dość jednolita, to i kolorystyka (jeśli wierzyć tym zdjęciom) również. Przydałoby się pomieszać ze sobą więcej odcieni pigmentów i zróżnicować błoto na mokre i suche.

 

Jeśli udałoby Ci się wystarać o lepsze zdjęcia to myślę, że model wyglądałby atrakcyjniej.

 

Życzę powodzenia w następnych projektach!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie . Pracuje nad wyglądem błota na podwoziu cały czas, starałem się, żeby wyszło takie pomieszanie suchego ze świeżym ale albo widocznie nie wyszło albo zdjęcia nie oddają w pełni tego co jest rzeczywistości. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!

 

A co do zdjęć to postaram sie o lepszą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi, napewno postaram sie do nich zastosowac. Jesli chodzi o czysta przednia szybe to wlasnie tego jeszcze nie probowalem. Musze jeszcze troche poczytac i podpatrzec innych specjalistow jak Oni to wykonuja. Zdjecia z czasem obiecuje lepsze, te sa z telefonu, a w niedlugim czasie planuje wzbogacic sie o lustrzanke. Wtedy bedzie ladniej i wiarygodniej. Jeszcze raz dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy już pisali - rozwierć lufę i zmień fotki. Z tych słabych które są widzę, że model jest bardzo ładny ale jakość fotek i przekłamania kolorów psują efekt. Sam słabo fotografuję modele i wiem jak można kiepskimi fotkami zepsuć efekt końcowy.

Podobają mi się ślady eksploatacji, obicia, brudzenie itp. Jeśli to jest Twój trzeci model to już się nie mogę doczekać dziesiątego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.