Skocz do zawartości

Mercedes L4500 Einheitsfahrerhaus- Zvezda-1/35


Ł.Sosnowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś rano skończyłem takiego oto Mercedesa. Model Zvezdy, sam się skleja, szpachli użyłem w 3 miejscach. Zbudowany prosto z pudła. Malowany Gunze H.

Budowa:

DSC_0826-1.jpg

DSC_0839.jpg

DSC_0810.jpg

DSC_0816.jpg

DSC_0866.jpg

DSC_0850-1.jpg

 

I galeria:

DSC_0844-1.jpg

DSC_0852.jpg

DSC_0870-1.jpg

DSC_0874-1.jpg

DSC_0935-1.jpg

DSC_0921.jpg

DSC_0935.jpg

DSC_0967.jpg

 

 

 

Pozdrawiam.

 

Edit. Podmieniłem kilka fotek, te na niebiekim tle lepiej oddają rzeczywiste kolory.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem !

 

Model fajny, ja aktualnie jestem w trakcie malowania. Tylko nie bardzo mi się widzi jego kurzenie, które strasznie gryzie się z tym węglem z posypką. Nawet same deski i np. stosik cegieł byłby odpowiedniejszy. Moim zdaniem ładunek psuje odbiór.

 

Podrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedną rzecz która udowodni, że ten model jest do wyrzucenia.

Mianowicie w kabinie, zaraz pod deską rozdzielczą znajduje się niezaszpachlowany wypychacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, ten węgiel dałem w sumie na siłę, bo nie miałem nic innego do wrzucenia na pakę, a nie chciałem zostawiać pustej. Przy następnym mercu dam jakiś porządny ładunek.

Krzysiek, nie widać tego na zdjęciach, więc argument niepoparty dowodami. Odrzucony

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, nie widać tego na zdjęciach, więc argument niepoparty dowodami. Odrzucony

 

Też widziałem owy wypychacz. Niestety model do wyrzucenia.

A tak na serio to całkiem ładnie sie prezentuje. Mogłeś go jednak trochę ubłocić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny, podoba mi się, gustowny taki, nieprzesadzony, zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czemu wszyscy kurzą te okna na potege w swoich automodelach...

 

Pewnie żeby nie było widać niezaszpachlowanych śladów po wypychaczach w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temat - uwielbiam ciężkie wozy transportowe. Zvezda trzyma poziom wykonania a i gama modeli poszerzona o kolejny atrakcyjny pojazd. Modelik prezentuje się nieźle - sklejony szysto i pomalowany rónie dobrze. Na \zdjęciach widać jednak trochę wyblakłe plamy kamo - to takie fotki czy tonowałeś kolorem bazowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny, podoba mi się, gustowny taki, nieprzesadzony, zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czemu wszyscy kurzą te okna na potege w swoich automodelach...

 

Pewnie żeby nie było widać niezaszpachlowanych śladów po wypychaczach w środku

 

Kurde, wiedziałem że trzeba uważać, bo zaraz wyczują o co biega

Adelajda Lebioda nie tonowałem bazowym, poszły różne filtry, poza tym fotki trochę przekłamują. Paka rzeczywiście powinna być bardziej wysmarowana, to jeszcze poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponarzekam- jak dla mnie to brak tu jest konsekwencji w budowie modelu. Na pace jest chyba z 2-3 tony węgla, a tylne zawieszenie w ogóle nie ugięte, jakby Mietek był pusty bez ładunku. To pierwsze co się rzuca w oczy. Podgięcie tylnych resorów, żeby tył nieznacznie siadł, jest tu praktycznie rzeczą obowiązkową do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.