Jump to content

Rafał Kobiela

Members
 • Content Count

  393
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Windsurfing, programowanie, technologie mobilne
 • Occupation
  Student
 1. Ciekawe model. Siadam w pierwszym rzędzie i mam nadzieję, że dobrniesz do końca.
 2. Zacnie to wygląda. Czekam na dalsze prace.
 3. Model wylądował w krecie, po czym usunąłem ten nadprogramowy element (jeżeli chodzi nam o to samo). Na razie model leży na półce i czeka na swoją kolej.
 4. Jest jeden. Mniejsze przyłożenie siły przez rękę. Ważne jest też, aby wiertło trzymać prostopadle to wierconego elementu. Wszelkie przechyły mogą złamać wiertło. Co do uchwytów używam takiego czegoś. Bardzo ładnie się trzyma, a wiertła się nie ślizgają. Można też je głęboko wsadzić przez co jest mniejsze prawdopodobieństwo złamania. http://www.martola.com.pl/pl144/produkty31993/uchwyt_dwustronny_0_3_2mm Na początek radzę kupić taki zestawik wietełek. Mi w zupełności wystarcza. Wiedyś chyba był po 12zł (teraz jest po 18) http://www.martola.com.pl/pl144/produkty27424/zestaw_wie
 5. Model całkiem fajny, niestety wykonanie już mniej. Brak szachownic, niepomalowane bandaże, nieusunięte łączenia form z granatników. Gąski krzywo założone. Jednak plus za temat. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej. Za to rzeczy są.
 6. Też widziałem owy wypychacz. Niestety model do wyrzucenia. A tak na serio to całkiem ładnie sie prezentuje. Mogłeś go jednak trochę ubłocić.
 7. Jako, że mamy święta napisze ze ładnie ci idzie.
 8. Wreszcie coś nie niemieckiego z twojej strony. Czekam na postępy. Może poczynił byś też jakąś podstawkę?
 9. Dawno mnie tu nie było Ostatnio mało robiłem, ale teraz przyszedł czas na aktualizację. Postawiłem słupy i założyłem jeden drut na próbę. Dodałem tez kępki trawy (dzięki Krzysiek ), oponę i butelkę. Teraz postaram się coś pobawić przy figurkach.
 10. Czołg jeździł po mokrym błocie więc wszystkie syfy są na dole ukryte w trawie. Obicia robione drobna gąbką.
 11. Chyba byś musiał wrzucić cały stół do nitro CA rusza dopiero po jakimś czasie. A czyszczenia modelu nitrem nie polecam bo rzeczywiście rozpuści plastik. Jedynym znanym mi sposobem jest debonder. Proponuje CMK. Moim zdaniem jest lepszy od Letago.
 12. Rozpuszcza. Kiedy robiłem lufkę RB to wrzuciłem ją do nitro i wszystkie części poodpadały.
 13. Oj czytanie pod obrazkami się kłania Oj czytanie ze zrozumieniem się kłania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.