Skocz do zawartości

Panzerkampfagen VI "Tiger" I Wczesny


xDamian

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to wygląda tak jakby bydło na nim rżnęli

Następnym razem po prostu nie smaruj go na czerwono i było by znacznie lepiej .

a mi się wydaje że jeśli ten o to tygrys jest jakimś weteranem, to chyba mógł tak zardzewieć (to było moje pierwsze rdzawienie i rzeczywiście wyszło trochę za bardzo niż chciałem.) Może zarżnęli na nim parę rusków. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj troszkę artykułów, jest tam sporo napisane na temat różnych technik. Zanim zaczniesz brudzić i podstarzać modele musisz popracować na czystym i poprawnym sklejaniem np. ułożenie gąsienic... Trenuj i wesprzyj się jakimiś materiałami bo ten model wygląda słabo.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak na pierwszy to nawet nawet, ważna sprawa abyś tylko znał umiar. Ja swoje pierwsze modele też robiłem podobnie, jak się rozpędziłem z obiciami i brudzeniem to nie mogłem się zatrzymać. Musisz się zaprzeć by przychamować, a wiem że nie jest łatwo. Ogólnie jesteś na dobrej drodze by robić "Wyczesane" modele. Tak jak mówili koledzy, nie śpiesz się, ale czytaj i pytaj, na tym forum znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jak na pierwszy model, nie bałeś się zniszczyć i pobrudzić kalek. Nawet już "fachowcy" popełniają tak oczywisty błąd, że wybrudzą, obiją model, a kalki zostają wyglancowane jak psie j...a. Dobrze zaczynasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jestes poczatkujacy, sklejony jest dobrze ale malowanie.... wieele do zyczenia.

 

Kuknij na poradniki i tutoriale duzo mozna sie nauczyc, na jutube jest tego sporo. Przegladaj takze poradniki na forach bardzo przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do malowania się nie przyczepiam, chodzi mi o kolor bazowy. Może kolega ma na myśli że źle pomalowałeś wszystkie te pierdoły, np. trzonki narzędzi, nie pomalowałeś bandaży na kołach, po prostu pomalowałeś wszystko na jeden prawie kolor:) Na przyszłość, przejrzyj foty innych modeli, zobaczysz co i jak należy pomalować.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy...... no troche taki jest za czerwony co pisali poprzednicy, ale jak na pierwszy model to ok. Mój (pierwszy) wyglądał jak plastikowe pudełko polane klejem od góry więc nie jest żle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe nieskromny i powiem Rolling Eyes mój pierwszy model wyszedł lepiej

Nie dołujcie kolegi na starcie. To jego pierwszy model, a następne na pewno będą o wiele lepsze.

 

Wszyscy pisali o tej rdzy, i innych pierdółkach rażących oczy. A ja wspomnę o czymś nowym:

Chodzi mi o gąskę z przodu pojazdu. Przylepiłeś ją ( ). To nie dobrze, bo wygląda to bardzo sztucznie. W modelarstwie chodzi o to, by jak najlepiej odwzorować to co chce się zrobić, aby to wyglądało naturalnie, tak jak w rzeczywistości.

Ta gąska w rzeczywistości, powinna być zaczepiona na jakiejś lince lub być oparta na deseczce (chodzi mi o to, by pod zębami gąski podłożyć poziomo deseczkę która miała by ją "podtrzymywać" ).

 

http://www.tiger-tank.com/secure/photos/news_tiger_1.jpg

http://www.tiger-tank.com/secure/photos/news_tiger_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.