Skocz do zawartości

M 163 Vulcan Academy 1:35


kapral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Popełniłem ostatnio taki model. Jest to M163 Vulcan. Model bez dodatków firmowych, wszelkie dokładki i przeróbki własnoręczne.

Będzie on wchodził w skład dioramy, dlatego jest bez podstawki.

Miłego oglądania

 

IMG_1620.jpg

IMG_1621.jpg

IMG_1619.jpg

IMG_1623.jpg

IMG_1624.jpg

I jeszcze ostatnie zdjęcie prosto z warsztatu, po dorobieniu mikrofonu.

IMG_16431.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Plecak z tyłu za czysty do całej reszty, to samo z gąskami. Te białe zacieki to efekt deszczu?? Jeśli tak, to czemu figuranci tacy czyści. Ogólnie mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git majonez jak to mówi Pani Basia;) Rozmawialiśmy o tym modelu na Bytomiu;) Jedynie wnioskowałbym o usunięcie tego plecaka co to z tyłu jest powieszony. to plecak ALICE nie pasujący do epoki;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda...

Mam taki sam w kartonie i czeka w kolejce.

Chce go zrobić w barwach Iraku i żeby pasował do Abramsa, ale nie wiem czy mi to wyjdzie.

 

A jak zrobiłeś te ala materiałowe dodatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecak ALICE nie pasujący do epoki;)

a jaka to epoka?

 

Model ładnie wykonany, chyba tylko suchy pędzel do picowania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka to epoka?

 

Cóż, chodziło mi o II Wojne Indochińską, ale się czepiacie słówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raddosnyy to co ja tam powieszę??? :(

kamil83 pojazd ten będzie (właściwie już jest) umieszczony na dioramie. Wtedy dopiero będzie dokończone "brudzenie pod kolor".SirMiko dodatki materiałowe to chusteczka higieniczna + wikol.

Muszę się tutaj podzielić z Wami kilkoma uwagami na temat tego modelu.

Pomimo swojego wieku (wypust rocznik 1993) model składa się rewelacyjnie. Wiele współczesnych modeli może mu pozazdrościć dokładności. Jedyny mankament to kalkomanie. Po nich naprawdę widać upływ tych lat. Sztywne i nieładnie się kładą.

Cieszę się, że odbieracie go pozytywnie. W odpowiednim czasie zaprezentuję dioramę z wkomponowanym M163.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raddosnyy to co ja tam powieszę??? :(

 

Może jakiś plecak z drugowojennego zestawu który nie będzie tak charakterystyczny jak ten "duży" Alice. Albo jakiś duffle bag czy śpiwór

 

A kalki z Academy są sztywne i marnie się kładą nawet jak są nowe, więc o tyle upływ czasu im nie zaszkodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapralu, jakbyś troszke z plecakiem pokombinował, dorobił coś w stylu ramy, możnaby go przerobic na "przypominający" "plecak lekki" (lightweight tropical rucksack). Konkretnie odciać górne kieszenie a do dolnych dorobic klape i przykleić to do ramy. Jakbyś chciał zdjecia to pisz, podeśle;)

 

I jeszcze 2 fotki znalezione na szybko:

 

apc86A3cav2.jpg

 

M-113apc313rdcavalry.jpg

 

Ahh, a żeby wojakom smutno nie było, mozęsz dodać im taki "rozweselacz"

 

M-113apc1-5thInf14.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.