Skocz do zawartości

M1A1 Trumpeter 1:35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Model to Trumpek w skali 1:35, zlozony juz jakis czas temu, ale z braku pomyslu lezal na szafie prawie rok.

Jako ze na swieta dostalem nowy aerograf i musialem go na czyms wyprobowac to przyszla pora na Abramsa.

Model nie przedstawia zadnego konkretnego czolgu z konkretnej jednostki, poprostu zlepek paru pomyslow z roznych pojazdow ktore mi przypadly do gustu.

Pomalowany farbami Tamki, kamuflaz z reki bez maskowania. Brudzony pigmentami Miga.

 

Zaczalem tez skladac gaski z Bronco. Poniewaz model ma ruchome zawieszenie z chyba RB models o ile dobrze pamietam (co do tego nie jestem pewien), mialem zamiar go postawic na jakis duperelach zeby ladnie odwzorowac zawieszenie, ale na pomysle sie skonczylo.

Moze w przyszlosci cos tam jeszcze zmienie w tym temacie.

 

P1110925.jpg

P1110926.jpg

P1110927.jpg

P1110928.jpg

P1110929.jpg

P1110930.jpg

P1110932.jpg

P1110933.jpg

P1110934.jpg

P1110935.jpg

P1110936.jpgP1110937.jpg

P1110938.jpg

P1110939.jpg

P1110940.jpg

P1110941.jpg

P1110942.jpg

P1110943.jpg

P1110944.jpg

P1110945.jpg

P1110946.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:

 

Na plus - całkiem wiarygodnie wyglądająca ziemia na zawieszeniu

 

Na minus - wszystkie gadżety na wieży wyglądają na wymalowane identycznym kolorem

 

Znak zapytania - o co chodzi z tym jasnym śladem pryskanym z aero dookoła wozu? Jeśli to mialo być kurzenie, to nie bardzo to kupuje

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie ci wyszedł model. Tylko nie przemawia do mnie ta plandeka która wisi nienaturalnie. No i tak kolega wyżej napisał wszystkie dodatki na wierzy pomalowane tak samo.

Ale co do modelu nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki na amunicje na wiezy sa pomalowanie jednym kolorem, taki byl plan.

Plandeka jest innego koloru i taki ma ksztalt bo sie opiera o bambetle pod spodem.

Wlaz dowodcy, ladowniczego, kierowcy, czesci fartucha bocznego z obu stron w roznych miejscach sa pomalowane rowniez jednym kolorem (bazowym) jako ze w zamysle mialy zostac wymienione na nowe, dlatego nie sa w tonacji kamuflazu, maja sie odrozniac celowo.

Jasny slad dookola pojazdu to jest kurz, celowo jasniejszy niz bloto z przodu i na spodzie wanny.

Kanister na wode pomalowany wedlug schematu z instrukcji, chociaz przyznam ze zdjecia w takim kolorze nie znalazlem.

Granatniki so w kolorze kamuflazu, a jezeli chodzi o same granaty to mnostwo zdjec mozna znalezc tutaj:

https://plus.google.com/photos/109634117716683600143/albums/5132484405239366241?banner=pwa

Kolor kanistra i granatow jest zbyt wyjaskrawiony, to wina obrobki zdjec. Wyszly za ciemne i musialem troche rozjasnic dlatego tak dziwnie raza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.