Skocz do zawartości

Panther G Late Dragon 1:35


pan_piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny gotowy model. Tak jak z Shermana jestem zadowolony tak nie mogę tego powiedzieć o tym modelu. Jednak nie chcę drugi raz zmywać malunków, więc już zostanie taki jak jest. Nie spodziewam się pochlebnych opinii Ewentualny brak jakiegoś elementu jest spowodowany utratą podczas zmywania farby.

Do galerii idzie bez podstawki bo tą nie wiem kiedy skończę jeśli w ogolę. Ewentualną budowę będę kontynuował w osobnym wątku.

 

DSC_0511.jpg

 

DSC_0508.jpg

 

DSC_0512.jpg

 

DSC_0509.jpg

 

DSC_0513.jpg

 

DSC_0515.jpg

 

DSC_0514.jpg

 

DSC_0517.jpg

 

DSC_0518.jpg

 

DSC_0519.jpg

 

DSC_0520.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Są momenty, np: płyta nad silnikowa która bardzo mi się podoba

Ale i takie które do mnie nie przemawiają np:podwozie /znowu /i zacieki na wozie ,jakieś takie krzywe za grube i nie naturalne ,jarzmo km /co to za maz?/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio mi się tak tłumaczyć ale: ten maz na jarzmie to nie wiem skąd się wziął ;) dopiero na zdjęciach zobaczyłem.

A podwozie to ja już nie wiem Chyba się na samoloty przerzucę

Zaznaczę jeszcze raz że normalnie robię lepsze modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nastepny zostaw bez brudzenia? Powiem też, że z jednej strony ubrudziłeś pancerz na gasienicami, a z drugiej nie. Jak w Shermi - góra ładna, podwozie już troszeczkę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój - przecież to wszystko kwestia gustu. Podwozie moim zdaniem jest bardzo dobre - świetnie oddaje przejazd "po błotku".

 

Zgadzam się natomiast co do zacieków na wieży - każdy idzie w inną stronę niestety

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Podoba mi sie ze nie chcesz robic modeli czystych i probujesz ozywic je.

A ze czasem wychodzi roznie-ten sie nie myli co nic nie robi.

Warto byloby trzymac sie zasady im wyzej tym jasniej odnosnie tonacji koloru.

Z brudzeniem ,tez ciezko brudzic bez bazy;najlepiej miec plan i syfic model jak i plan wokolo.

Szpeniem nie jestem ale moze pomoglem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja opinia będzie trochę inna. Mi model bardzo przypadł do gustu. Zarówno góra jak i dół są super. Choć nie lubię mocno usyfionych modeli ten Twój ma w sobie to "coś". Matowiłeś go pactrą ? Wyszedł taki super trupio-zimno-metaliczny odcień matu. Gratulacje za pracę . Tylko usuńń tego mazia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły nie matowie modeli. chyba że chce utrwalić pigment czy coś. Bardziej podoba mi się model który w jednym miejscy trochę się błyszczy w drugim bardziej matowy. W zależności od zastosowanego brudzenia.. Lepiej to widać na Shermanie.

Panthera wyszła mi cała matowa a ten trupio blady efekt to chyba zasługa rozjaśniania powierzchni białą farba artystyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.