Jump to content

pan_piotrek

Members
 • Posts

  528
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Pruszków
 1. Znalazłem w necie lepszą wersję loga które wrzuciłeś.
 2. Całkiem sprawnie Ci idzie, kamo takie jak na pudełku? (kółeczka? )
 3. Model do przyjęcia, przyjemny bez szału. Jedyny mankament który wali po oczach to anteny. tragicznie za wielkie. Nadawałby się chyba do 1:35. Albo je wyrzucić bo ich brak będzie mniej raził niż ich obecność. Albo co jest lepszym rozwiązaniem dorobić nowe, najlepiej z igieł lekarskich odpowiedniej grubości.
 4. Kurcze dzisiaj się napatrzyłem na FT-17 w Warszawie i ten japoński wynalazek tak trochę mi go przypomina ;) Szczególnie wieża. A tak poza tym to bardzo ładnie, jak zawsze zresztą Twoje modele bardzo mi się podobają.
 5. Wnętrze ukończone. Jeszcze matem prysnę. Zrezygnowałem z tradycyjnego sidoluxu na rzecz gloss microscale i pracowało mi się o wiele przyjemniej. (nie wiem na ile to autosugestia a na ile efekt stosowania nowego lakieru ;) ) Teraz kolejny mało przyjemny etap czyli sklejenie wszystkiego do kupy. Już widzę że będzie problem z spasowaniem przedniej płyty z bocznymi.
 6. Nieźle zmalowane Ale fakt że kolorki trochę ciemne. Jedziesz dalej:)
 7. Nie jest źle z tego co widać, a widać umiarkowanie bo fotki słabe. Na pewno widać niedomalowane gumy na kołach. Nie wiem czy jeszcze będziesz washował hessian tape na wieży i klamoty jak nie to pryśnij matem bo się błyszczą.
 8. Kolory Vallejo air. Piaskowy 075 i Dark Yellow nie pamiętam numerku.
 9. Dziękuje za miłe słowa, mi tam nie żal malować ;) . Na razie baza i trochę filtro-płukanko-biedronki. Jeszcze stelaże na amunicję nie pomalowane z wierzchu. Na swoją kolej czeka też radio wraz z okablowaniem. Przy okazji prysnąłem okolicę łączenia błotników z kadłubem no i trochę muszę nad tym popracować jeszcze.
 10. Ano właśnie nie mogłem znaleźć informacji do czego to służyło. Wiedziałem że nie jest to zwykła antena ale nie doszedłem co to. Nie traktuj proszę mojego posta jako szukanie błędów na siłę. Nie byłem pewien czy moje uwagi stosują się do wersji A1 czy też wcześniejszej więc chciałem dopytać.
 11. Ogólnie bardzo fajnie. Mam tylko dwa pytania - Czy leopard 2 A1 nie powinien mieć z boku wieży włazu do ładowania amunicji? - Pomiędzy antenami na wieży jest podest nie powinna znajdować się na nim 3 antena?
 12. Od razu lepiej. Jeszcze tylko jednolite tło jakieś by się przydało. Razi mnie ta lina. Lepiej by wyglądała gdybyś pomalował ją na czarno i przetarł suchym pędzlem metalowym kolorem.
 13. Albo ustaw balans bieli odpowiedni w aparacie. Co to za pojazd? Pershing?
 14. Sklejanie praktycznie skończone. Jeszcze tylko parę detali i wykończenie. Teraz czeka mnie malowanie wnętrza bo bez tego nie ruszę. Sklejanie oparcia pod lufę przysporzyło trochę problemów, wiem że na zbliżeniach wygląda jak utopione w CA ale myślę że nie będzie tego widać po malowaniu. Poza tym miałem przykrą niespodziankę przy oglądaniu zdjęć - gdzieś uciekło ramię od zawiasu na skrzynce z tyłu. Narzędzia i inne duperele są tylko położone do zdjęcia.
 15. Tak będzie chyba najłatwiej pomaluj podwozie + gąski potem zamaskuj folią aluminiową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.