Skocz do zawartości

halftruck M16 TAMIYA 1/35


ShaDow FoX

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za ilosc zdjec, ale musialem zrobic selekcje i niestety nie mam zadnego, na ktorym prezentuje sie w calosci, ale sprobuje to nadrobic. tak jak przy poprzednim prosze o ocenki..... jesli mozliwe

ya4y0qi66wiih8ql.jpg

2nq0q689v3rop7gf.jpg

x4kewwlyp6i2ieq4.jpg

u6w3snpaogvtu5c8.jpg

81d65xhdrtnef5hb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem słaby w temacie pancerki, więc pod tym kątem nie będe oceniał. Natomiast jak dla mnie, model jest git Cociaż wydaje mi sie że gąsienice sa jakby coś nie tak, tzn. mogły by troche pod swoim ciężarem zwisać w dół, ale to jest moje zdanie. Nadmienię że nigdy nie miałem nic do czynienia z prawdziwa pancerką, wiec proszę nie traktowac mojej opini zbyt poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tornado.......wszystkie komentarze sa przyjmowane z otwartymi rekoma

No wlasnie z tym mialem problem...... bo byly cale bandaze gumowe i odksztalacaly sie w gore......przykleilem to do tego malego kola.....a zeby zwisaly w dol to raczej musialbym na goraco ale balem sie zeby sie nie zdeformowaly.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pojazdach "półgąsienicowych" serii M2/3 gąsienice były zawsze naciągnięte - tu nie występował tzw. "zwis" jak w innych pojazdach gąsienicowych, w których gąsienica składa się z wielu ( nawet 200-stu ) elementów połączonych ze sobą sworzniami. Te gąsienice miały konstrukcję gumowo-metalową, a dokładniej elementy metalowe były fabrycznie "zatopione" w powłoce gumowej - sama zaś gąsienica jak już pisałem, była stale utrzymywana w naciągu.

 

Pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

napis to "FUCK LUFTWAFFE" a drzewko tak tylko postawione i na dodatek z 1/72, nie kupilem normalnie w sklepie modelarskim, a co do wojakow to tak nie maja "oków" biala farba sie skonczyla, a nie dokupuje bo narazie przestalem sklejac, pozdrawiam Lisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Nie zrobiłem jeszcze w życiu dioramki ale na wszelki wypadek zabrałem dwie butelki piasku znad morza. Przez to raczej nie zabrałem pięknej, aczkolwiek dość zaniedbanej polskiej w Kołobrzegu plaży a piasek ten jest drobny i idealny do dioramki jak widzę. Dzięki za odpowiedź ShaDow FoX !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrudzony jest rzeczywiście mocno. Jak dla mnie nieco zbyt mocno. Odcień jakim brudziłeś burty bardzo przypomina rdzę.

Przód natomiast,a w szczególności maska pojazdu wygląda znakomicie. Podobnie jest z detalami.

Nad wnętrzem w szoferce mógłbyś jeszcze nieco popracować.

Ogólnie wygląda jak zasłużony weteran z Lasu Hurtgen lub Ardenów.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.