Skocz do zawartości

Model US 1/4 TON 4x4 TRUCK.....DRAGON 1:6


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników pojazdów kołowych.....Troszkę dzisiaj gościnnie w tym dziale,bo zajmuję się tematyką lotniczą...ale w imieniu kolegi Tomka,który na codzień kolekcjonuje żołnierzy w skali 1/6...pragnę przedstawić wam model tego oto pojazdu w jego wykonaniu ...dodam tylko że jest to jedyny model,który skleił w życiu i jak dla mnie jest super ......poza tym udzieliłem mu tylko kilka wskazówek,odnośnie klejenia czy brudzenia i śmiem przypuszczać w ciemno,że zdolna z niego bestia ...zresztą oceńcie sami swoim fachowym okiem:

DSC02540.JPG

DSC02538.JPG

DSC02542.JPG

DSC02543.JPG

DSC02541.JPG

DSC02540.JPG

DSC02539.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd wygląda prawie jak prawdziwy, tylko martwi mnie ta linia pośrodku opon, powinien ją doszlifować. Troszkę się świeci (chyba, że to efekt światła), brakuje mi to pigmentowania. Mam wrażenie, że człowiek wydał majątek na farby . Nie malowałem w tej skali więc wiele do powiedzenia w tej materii nie mam.

 

Pozdrawiam

Sławek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd wygląda prawie jak prawdziwy, tylko martwi mnie ta linia pośrodku opon, powinien ją doszlifować. Troszkę się świeci (chyba, że to efekt światła), brakuje mi to pigmentowania. Mam wrażenie, że człowiek wydał majątek na farby . Nie malowałem w tej skali więc wiele do powiedzenia w tej materii nie mam.

 

Pozdrawiam

Sławek.

 

wiem,że poszło około 4 lub pięciu słoiczków Pactry ...nie znam się na tej tematyce,ale co do opon,to też na to zwróciłem uwagę,co prawda widziałem model na żywo,ale tak naprawdę zdjęcia zawsze wszystko pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszedł napisz coś o figurkach czy może raczej manekinach ich mundury wyglądają na materiałowe. Ze swojiej strony dodam że trochę bym przybrudził i potwierdził tłumik wydaje się za nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszedł napisz coś o figurkach czy może raczej manekinach ich mundury wyglądają na materiałowe. Ze swojiej strony dodam że trochę bym przybrudził i potwierdził tłumik wydaje się za nowy

Te figury mają tak jak mówisz-wdzianka z materiału...metalowe hełmy...wszystko prawie jak w rzeczywistości,ale to muszę powiedzieć autorowi-niech się loguje i rozpocznie modelowanie na dobre,z komentarzami itd...bo ja na ten temat niestety wiedzy nie mam ....pewnie nawet jeszcze nie wie,że jego wytwór już gości na forum .....bo miałem wstawić i dać mu znać,więc w końcu muszę to uczynić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.