Jump to content

Focus

Members
 • Content Count

  704
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Focus

 1. Miało być prosto z pudla ale no właśnie. Dokupiłem kalkomanie z Revella. Zestawowe są bardzo ubogie no i stare 47 lat czyli może być z nimi różnie a tak to już mam coś.
 2. Bardzo podoba mi się malowanie pudełkowe figurki.
 3. Focus

  FIGURKA XXL :)

  Moim marzeniem jest pomalować taką dużą Maryję po swojemu. Malowałem święta rodzinę do żłóbka ale takie 10 centmetrowe figurki. Pozdrawiam Focus
 4. Focus

  FIGURKA XXL :)

  brodę w lekki matt to zyska na realiźmie ale to pewnie nie ten kanon a dłonie poprostu rewelacja.
 5. obróbka poleciała pod kaptur i lewą kieszeń na tyle spodni oraz łączenie nogawek. Lepiej mi się obrabia gdy mam pomalowane. Po wszystkich obróbkach mogę zmyć tesztki starej farby.
 6. zdjęcia żywicy z neta co sądzicie o wykonaniu, malowaniu?
 7. Porzeźbię połaczenie rekawiczek z bluzą, kamizelkę objadę już zacząłem. Gen2 z tego trudno będzie wystrugać, żeby było gdzie tzw. washa zapuścić. Ciekawi mnie efekt końcowy.
 8. Zobaczymy co uda się wyciągnąć z tego przystojniaka, narazie twarzyczkę obrabiam. Dłonie to jest wyzwanie. Dłoni to ja z tego nie wyrzeźbię, spróbuję odmalować rękawice taktyczne. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających wątek warsztaty. Focus
 9. Focus

  sprzedam

  Aktualizacja w pierwszym poście na bieżąco. Zapraszam do zakupów.
 10. poszukam zdjęci tych odkręconych pokryw i zobaczę co z tym zrobić ktoś tak to zrobił ale dla mnie to chyba poleciał po bandzie
 11. Wykon a la vintage z katalogu Hasegawy ad. 1992 bez dodatków na sztukę, chyba tą drogą będę podążał. Nie ma żadnego problemu kupić jaskółkę z Revella lub Trumpetera i się nad nią pastwić. Wziąłem ten bo ma mało części a nie pirdylion i drugie tyle after markerów. Detaloza mi nie dokucza ani pogoń za ideałem. Lubię grzebać coś robić to se dłubie. Pozdrawiam odwiedzających wątek. Focus
 12. Górny pierścień też do usunięcia. Szczerze mówiąc już myślę o wykonani goleni podwozia głównego od podstaw bo te zestawowe są takie se. Odszlifowałem przewody hamulcowe i nie jestem zadowolony z kształtu podwozia. materiał na goleń patyczek po lizaku, siłownik z igły 1,8mm idąc dalej tym tropem zaraz pojawią się koła z Edka masakra.
 13. Działalność experemtalna lubię to
 14. Trochę ponitowane RB toolem i drugie malowanie spodu pierwsze RLM 76 od MM drugie 65 Humbrol.
 15. Focus

  sprzedam

  Do ceny proszę doliczyć 15pln dla PP. 75pln 40pln Ceny to propozycje do łagodniej negocjacji. Pozdrawiam Focus
 16. German Luftwaffe Pilot with seat for Messerschmitt Me-262A za 45pln w Martoli możesz zacząć zbiórkę chętnie przygarnę. AEB 32119 yyy. Zestawowy fotel i pilot będą luzem z możliwością podmianki jak będę zadowolony z modelu.
 17. Powiem tak nie jest dobrze, sporo rzeźbienia żeby to ładnie wyglądało.
 18. Drugi raz RLM 81 malowanie
 19. RLM 81 od MM poszła na górne powierzchnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.