Jump to content

Focus

Members
 • Content Count

  723
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Focus last won the day on February 9

Focus had the most liked content!

Community Reputation

27 Excellent

1 Follower

Personal Information

Recent Profile Visitors

654 profile views
 1. niektórzy lubią takie rysuneczki
 2. Że Mirage 2000C z Italeri to gniot to już wszyscy wiedzą. Morał z budowy tego modelu jest taki dokonywać przemyślanych zakupów. W tym roku ma wyjść nowy model Mirage 2000C ponoć dużo ładniejszy i taki multimedialny.
 3. Może czubki zbiorników paliwa pomalować na czerwono czerpiąc inspirację z poniższego zdjęcia?
 4. Przed F-86F Sabre przypominam sobie malowanie amelinium na Migu-15 UTI. podkład surfacer 1200 i na pierwszy raz metalizer 27001 humbrol i sidoluks
 5. imitacji bomby jest kiepska to w skrzydle nie wierciłem już otworów pod pylony. Skrzydło sklejone wymaga obróbki.
 6. wydziergam to co najbardziej widoczne.
 7. trochę dodaję imitacji wkrętów, nitów bo tego mi brakuje. W ręku miałem modele. F-86F Hobbybossa i Academy. Airfix fajny prosty taki akurat.
 8. szlifuję 400, 800, 1500, 2500, surfacer 1200, W super szabli poleciał metalizer humrola 27002 i MM steel bufalo , i pare innych różnych tak na wyczucie aby się mi podobało. Nawet domalówki z małym pędzelkiem przy liniach podziału. Metalizer też szlifuję poleruje oddzielajac pola taśmą maskująca potem sidolux i też szlifuję stosuję różną ilość warstw na różnych panelach różnice są subtelne i o to mi chodzi.
 9. ameliniowe malowanie będzie. Coś po F-100D chodzi mi po głowie. Zrobię to przy tym ameliniowym malowaniu, to po F-84G mój trzeci amerykaniec z tamtego okresu. Oba są na forum.
 10. Po Super szabli krok wstecz czyli szabla.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.