Jump to content

Focus

Members
 • Content Count

  657
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

354 profile views
 1. Zaczynam składać niewykorzystane uzbrojenie, zbiorniki i inne zasobniki z różnych zestawów. Przed modelem ułożę arsenał, który będzie można użyć w innych modelach radzieckich samolotów.
 2. Fele do tuningu. Opony zdjęte tydzień temu a obrzeża felg ciągle miękkie. Do listy zakupowej dopisałem żywiczne koła do BRDM-2 . Żywiczne koła załatwią temat. Szukam może u kogoś oryginały a nawet klony się kurzą bo u mnie BRDM wyje o nowe kapcie. Zima idzie.
 3. Focus

  Zakupy... Cz.4

  Dla mnie "must have" stałem się szczęśliwym posiadaczem.
 4. Focus

  Zakupy... Cz.4

  Małe zakupki a cieszą.
 5. Obróbka osłony kabiny pilota. Helmuta ładnie widać, w użyciu był papier ścierny 2500, 3000, 5000, pasta do zębów i patyczki do uszu.
 6. Odkładam ten model na półkę. Rurka Pitot poprawiona, działka zestawowe wymienione na imitacje luf wykonane z igieł iniekcyjnych, nawiew na wiatrochron usunięty, dysze podmalowane. Model ten traktuję testowo przed F-5E z Italeri. Model AFV będzie dawcą kokpitu i fotela F-5E AFV dostanie żywiczny kokpit, pierwszy w mojej działalności modelarskiej. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających wątek o F-5E Revell i zapraszam na kolejny tym razem w roli głównej z F-5E AFV. Focus
 7. Usunąłem zbędna obudowę przed wiatrochronem.
 8. Postał na kołach dwa lata i fele do remontu.
 9. Przeskalowany pitot amputowany.
 10. Usunąłem zestawowe "lufy". Zastąpie je igłami od zastrzyków. Pitot też do wymiany może jednak Master za jedyne 12.90 plnsów? Mam jeden zestaw do tego F-5E esci/italeri mogłem wziąć odrazu dwa zestawy.
 11. Super Hornet i Eurofighter finalistami niemieckiego przetargu
 12. Focus

  Zakupy... Cz.4

  Po 28latach wiernej służby A2 Dostał wsparcie techniczne.
 13. Odkupiłem od jednego z forumowiczów. Przyznać muszę tani nie był ale wart swojej ceny, zwłaszcza, że mam porównanie do F-5E w 1:48 innych producentów ☺️.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.