Jump to content

Focus

Members
 • Content Count

  980
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Focus last won the day on March 6

Focus had the most liked content!

Community Reputation

481 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

1,901 profile views
 1. YMA7294 Yahu Models robi robote i to jeszcze dedykowane do KPy
 2. Hallo 678-252-188 ja wsprawie koparki gdzie można zobaczyć ją na żywo? Jestem zaiteresowany.
 3. Smakowicie to wszystko wygląda. Po powrocie do domu i ja odgrzebie swojego miga 23 z RV
 4. Zamawiałem 30 marca model u mnie 13 kwietnia długo przy ofercie pisało że wysyłaka 3-4 dni robocze a z koleji przy innych nawet 10 dni czyli nie wszystko jest na stanie od ręki. Raz kupowałem. Jakieś starocie można tam trafić. Telefon odbierają można się dowiedzieć co i jak. Gdybym miał tyle czekać za 5-6zł to dzięki .
 5. Chciałbym dojść do takiego momentu aby mieć wysklejane wszystkie swoje modele, wiem że to niemożliwe. W takiej sytuacji to ceny nie mają najmniejszego znaczenie. Czas, chęci, zapał zdrowie to jest to co naprawdę limituje.
 6. Mechanizm z Academy można zaadaptować w KP zwłaszcza że oba modele masz.
 7. Italeri od 2019 roku odgraża się że wznowi ten model tak więc spokojnie będzie prędzej czy później na pewno z dużo lepszymi kalkomania mi niż ten oferowany na allegrolokalnie tylko cena pewnie będzie oscylowała w granicach 149 zł
 8. A co do F- 84 to bardzo dobrze po co się tam pętał model super i historia lubię takie ujęcie modelarstwa w kontekście ludzi i historii. Pozdrawiam Focus
 9. https://www.playergames.pl/italeri/italeri-71184-172-mig-29a-fulcrum-model-set.html 48 pln plus 16 dosyłka dwie farbki valleo pędzelek i gówniany kleik
 10. Ten Mig może być początkiem ciekawej kolekcji następny będzie Mig firmy italeri następnie hasegawa i trupmeter. Czytery modele na przykładzie których widać jak zmieniło się wykonanie wyprasek modelu niby tego samego samolotu ciekawe i pouczające zawierające aspekt dydaktyczny rozwoju technologii.
 11. 40 lat temu a dokładnie w 1982 roku wg. Scale mates powstał ten zestaw gdzie w Polsce jeszcze mało kto słyszał o Migu-29. Skrzydlata Polska w 1986 jakieś artykuły i zdjęcia słabej jakości a tu model. Mam wątpliwości co do daty powstania tego zestawu.
 12. Jest dla siebie i dla publiczności. Robiłem jakiegoś gniota wytrwale z uporem do końca a gdy skończyłem i robiłem normalny zestaw to była przyjemność różnica i radość jakie to jest proste.
 13. KP ładuje stary słaby model firmy Bielik 50pln to wg. mnie to dużo za ten szmelc a co dopiero 74 plus dosyłka
 14. Na przykład. Ale tym konkretnym to jeszcze nie spotkałem .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.