Jump to content

Focus

Members
 • Content Count

  651
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obróbka osłony kabiny pilota. Helmuta ładnie widać, w użyciu był papier ścierny 2500, 3000, 5000, pasta do zębów i patyczki do uszu.
 2. Odkładam ten model na półkę. Rurka Pitot poprawiona, działka zestawowe wymienione na imitacje luf wykonane z igieł iniekcyjnych, nawiew na wiatrochron usunięty, dysze podmalowane. Model ten traktuję testowo przed F-5E z Italeri. Model AFV będzie dawcą kokpitu i fotela F-5E AFV dostanie żywiczny kokpit, pierwszy w mojej działalności modelarskiej. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających wątek o F-5E Revell i zapraszam na kolejny tym razem w roli głównej z F-5E AFV. Focus
 3. Usunąłem zbędna obudowę przed wiatrochronem.
 4. Postał na kołach dwa lata i fele do remontu.
 5. Przeskalowany pitot amputowany.
 6. Usunąłem zestawowe "lufy". Zastąpie je igłami od zastrzyków. Pitot też do wymiany może jednak Master za jedyne 12.90 plnsów? Mam jeden zestaw do tego F-5E esci/italeri mogłem wziąć odrazu dwa zestawy.
 7. Super Hornet i Eurofighter finalistami niemieckiego przetargu
 8. Focus

  Zakupy... Cz.4

  Po 28latach wiernej służby A2 Dostał wsparcie techniczne.
 9. Odkupiłem od jednego z forumowiczów. Przyznać muszę tani nie był ale wart swojej ceny, zwłaszcza, że mam porównanie do F-5E w 1:48 innych producentów ☺️.
 10. Leciał leciał i doleciał. Na chwilę obecną to mam modele F-5E trzech producentów w skali 1:48. Revell/Monogram, ESCI/Italeri, AFV Club/Academy,
 11. W szwajcarskim F-5E nr J-3026 nie ma nadmuchu na wiatrochron czyli zaznaczony element na zdjęciu poniżej powinien zostać usunięty. To taka uwaga dla tych, którzy będą jeszcze budować szwajcarskie Tigery. Pozdrawim Focus.
 12. Puszczę jeden obrazek z Jagiełłą za wieniony modelki może być lekko zaczęty raczej kompletny chociaż to do uzgodnienia zwłaszcza, że nadlatuje duch ZM Pozdrawiam Focus
 13. Teraz tylko ładnie to zrobić. Bo trzeci raz malować dysze to bym już nie chciał. Najwyżej zostanie tak jak wyjdzie. Tutaj trenuje bo rozgrzebałem już kolejnego tygryska tym razem z italeri. "Chciałbym jeszcze upolować tego z AFV może u kogoś miałczy zapomniany"
 14. Coś będę chciał pomyśleć o dyszach i części kadłuba malowanej na metaliczny. Pierwsze postaram się zmyć to co jest, doszlifować łączenie, odtworzyć nitowanie. Pomalować czarnym błyszczącym i jakiś metalik. Patrzę na zdjęcia szwajcarskich maszyn i coś dobiorę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.