Jump to content

Sławekb

Members
 • Content Count

  1,897
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Karpacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się z wami w 100%......o tym już nie pisałem jeśli chodzi o zwis....ale właśnie takie rzeczy lubię poprawiać....dlatego wiem,że głowicę i zwis łopat skoryguję...)))
 2. Tak oglądam te modele...zrobione do tej pory...twój czy Seweryna...i coś mi się nie widzi w piaście wirnika.......tak jakby tarcza sterująca miała za małą średnicę,albo ....popychacze może są za długie.......hm....nie wiem czy jasno się wyrażam,?)))....jak coś to ktoś mnie skoryguje)))
 3. Ale chodzi o Mi-8 z takimi silnikami...https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwjisZL2zKHlAhVJ6KQKHXmhDboQjRx6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.airplane-pictures.net%2Fphoto%2F965334%2F12269-serbia-air-force-mil-mi-8%2F&psig=AOvVaw0QUHFxpwIE84ZvAfz3u3_6&ust=1571343495820144
 4. Zrobiłbyś jakieś foteczki ze śmigiełkami....)))
 5. Bardzo mi się zaczyna podobać twoje dzieło.....nabiera smaku)))
 6. Nooo odrazu inaczej.......śledzimy dalej))).
 7. Nie chce mi się sprawdzać,więc zapytam:Czy tą czerwień do Sokoła TOPR-u to ktoś wypuścił?...np.Bilmodel?
 8. Pokazałbyś jakieś fotki...bo to fajny był projekt.....nawet na półce.....nie pogniewamy się))))))))........Prawda panowie?)))
 9. Fajne fotki......szkło ciekawie wygląda......co trzeba będzie...to się dorobi)))
 10. Obowiązkowo....mam tych śmigieł trochę rozgrzebanych....korci juz powoli do tego wrócić...zresztą nie ma innej możliwości))))....Może własnie jesienią cos zacznę,bo na malowanie to trochę krótkie dni.....ale od czego zacznę to nie wiem....tak sie zaniedbałem w klejeniu,że się zastanawiam,czy potrafię jeszcze robić skomplikowane projekty,więc chyba skleję coś "normalnie"na początek...może to własnie Sokół???)))))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.