Skocz do zawartości

Type 94 Te-Ke, Warlord Games 1/56.


Herod

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś rzucił kilka krytyczny uwag to byłbym wdzięczny. Czołg był takim eksperymentem przed większymi wózkami. Po zastosowaniu washy, filtrów i brudzenia wyszedł mi za ciemny co wezmę pod uwagę przy kolejnym pojeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaby jakis ten model, niby 1/56 a gaski tak na oko to 1/144. Moze dobre to do gier, ale jak na modelarstwo jakosc slaba, a dla nauki to mysle ze skala 1/35 najlepsza, bo 1/72 wcale nie jest taka latwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda bardzo przyzwoicie, szczególnie gdy zwróci się uwagę na fakt, że to model do grania, a nie typowo redukcyjny. Czy za ciemny? Może trochę, ale zbytnio nie przeszkadza to w odbiorze modelu.

 

Po zastosowaniu washy, filtrów i brudzenia

Jakich specyfików konkretnie użyłeś?

 

jak na modelarstwo jakosc slaba

Jak na modelarstwo redukcyjne to jakość żywicznych modeli Warlord Games jest wręcz dramatyczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze.

 

Slaby jakis ten model, niby 1/56 a gaski tak na oko to 1/144. Moze dobre to do gier, ale jak na modelarstwo jakosc slaba, a dla nauki to mysle ze skala 1/35 najlepsza, bo 1/72 wcale nie jest taka latwa.

 

Cóż, ja raczej skupię się na modelach 1/56 z racji gry, skale większe jedynie zbierałyby u mnie kurz. Modele żywiczne Warlorda są złe i bardzo złe ale nie mam wyboru. Potrenuję na Japończykach (jeszcze trzech) i wezmę się za polskie czołgi '39.

 

Na szczęście Warlord do spółki z Italeri wypuszcza o wiele lepsze modele plastikowe (ale nadal uproszczone). Oprócz tego jest Rubicon Models z ich plastikową ofertą. Niestety to modele do sztandarowych armii II wojny światowej...

 

Jakich specyfików konkretnie użyłeś?

 

Washe olejne z farb Renesans i Van Gogh. Wash po całości, biedronka, odcinanie czarnym włazów. Pigmenty Mig, Lifecolor i Kramera, rdza w płynie od MiGa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washe olejne z farb Renesans i Van Gogh. Wash po całości, biedronka, odcinanie czarnym włazów. Pigmenty Mig, Lifecolor i Kramera, rdza w płynie od MiGa.

 

Nie jestem pewien, czy tak słabe modele są warte takiej ilości chemii modelarskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się coś tam poduczę jej stosowania. Modele natomiast bywają o wiele gorsze, dzisiaj dotarł do mnie R35. Nie trzyma wymiarów, co gorsza jest krzywy, a jedna gąska jest dłuższa od drugiej... ale to najtańszy żywiczny model w ofercie Warlord Games.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.