Jump to content

michal0281

Members
 • Posts

  1,590
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by michal0281

 1. No i jest udany model, a przyznam, że jak widziałem zdjęcia po pierwszym podejściu do plam kamuflażowych to myślałem, że będzie porażka. Troszkę jeszcze tylko ta góra wydaje się za czysta, trochę pyłu można dodać.
 2. Generalnie z washem to sporo zależy od tego jak błyszcząca powierzchnia, czym większy połysk tym łatwiej się wyciera, no i jak"sprzątasz" nadmiar washa to przed zastosowaniem pedzla warto działać patyczkami higienicznymi, dopiero jak trafią się miejsca gdzie patyczki nie dają rady to wtedy pędzelek i white spiryt. Ps upewnij się czy wash nie jest za gęsty.
 3. Jak dla mnie to model bardzo przyjemny dla oka, a jak weźmiemy pod uwagę jaka skala to duże brawa.
 4. Fajnie, że będzie przemalowane, a co do tego kamo to faktycznie może tylko dwa kolory.
 5. michal0281

  BMP-1

  Ale ładny, bardzo się podoba. Daj Panie więcej fotek.
 6. Trochę jedno, trochę drugie, powiedzmy takie łączenie technik.
 7. Trochę udało mi się zrobić przy modelu, washa zrobiłem, olejami działałem, obicia raczej delikatnie, jak dobrze wszystko przeschnie to jakieś zacieki no i potem biorę się za układ jezdny.
 8. Ciekawie zaczyna wyglądać ps chyba masz odcisk palca na przedzie lewego zasobnika.
 9. Witam, czasu mało, a zrobić się coś chce, w takiej sytuacji polecam ten zgrabny modelik od tamki, spokojnie można napisać, że sam się skleja. Dawno nie robiłem modelu w panzergrau, ciekaw jestem co z tego wyjdzie.
 10. Widać progresję wyników i to trzeba pochwalić. Podoba się.
 11. Na przedniej górnej płycie jest przerwa w zimmerit, chyba trzeba to ogarnąć.
 12. Super wyszło, obserwowałem warsztat z zaciekawieniem, odważnie poszedłeś z kamo, ale trzeba przyznać, że wiedziałeś co robisz.
 13. Czy nie jest możliwe, że źle farba położona, za gruba warstwa? To może być przyczyna problemu.
 14. Dorośli ludzie a tylko kleją modelki, albo grają na komputerze.... ale nie będę się śmiał, bo też tak robię
 15. Chętnie będę tu zaglądać, zapowiada się ciekawie.
 16. Cóż to za dziwadło, pierwszy raz coś takiego widzę, ale przyznam, że całkiem fajna maszyna, do tego podstawka, są też wojacy, mnie to jako całość przekonuje i podoba się.
 17. Tak, wiem, o gustach się nie rozmawia, ale to błoto nie przemawia do mnie i jestem przekonany, że do większości osób też nie. Teoretycznie, podobno, bo sam tam nigdy nie byłem, taki kolor ma błoto w Wietnamie, ale w Europie nie często występuje taki odcień błota, a pomijając kwestie poprawności ten odcień naprawdę jest brzydki, przesadnie czerwony.
 18. No zdecydowanie jest to twój najlepszy model. Brawo.
 19. Tak sobie patrzę dzisiaj, ale ta szara lufa, o ile stanowi fajny dodatek, to jednak sama w sobie jest dość monotonna, trochę by ją tak może rozjaśnić od góry, dużo na to roboty nie zejdzie a będzie ciekawiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.