Skocz do zawartości

[G] Autoblinda AB 41 - 1:72 Italeri


Przemo1CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Tym razem znów dopadłem model w mini skali Akurat u mnie w modelarskim pojawił się ten model Autoblindy (fotka poniżej), a że rysunek na pudełku mnie bardzo zaciekawił to nie miałem wyjścia - zakupiłem

 

thumb_000.jpg

źródło: kitsreview.com

 

Model oczywiście wykonany prosto z pudełka ( aż 1 ramka z częściami ) Pomalowany Pactrami... właściwie dopiero co skończyłem go... tymczasem oglądajcie, oceniajcie itp... ja jestem wykończony - idę spać

 

01aa6d06762837cam.jpg 243d343b852638cem.jpg 4e35652aff3ddf3em.jpg a1c7bcff505decbam.jpg 39a610bc171c2f74m.jpg c12ae20bd802ab5dm.jpg 1920d97e1534e4a3m.jpg 33a3959f3cd8eaedm.jpg

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

model nieczego sobie, tylko wiesz, jakoś ten kurz..tak trochę jak "natryśniety" wyglada....zbyt kontrastowo w stosunku do całej reszty...ale czekam na opinie innych.

 

:]

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

witam!!!

model nieczego sobie, tylko wiesz, jakoś ten kurz..tak trochę jak "natryśniety" wyglada..

O ile ten sposób kurzenia na kadłubie nie razi ,to na kołach wygląda bardzo sztucznie (choć prawdę powiedziawszy to kwestia gustu) - zapewne było to właśnie natryskanie a nie "kurzenie". Malowanie bardzo ładne ale sam model potraktowałeś chyba nieco zbyt lajtowo i robiłeś "na szybkiego" o czym świadczą szpary na łączeniach i nie całkiem usunięte ślady kleju :

4ad321addd597934m.jpg

b65e1d4e4de0d0e5m.jpg

Wewnętrzna strona włazu na wieżyczce powinna być w kolorze kamuflażu, pręt anteny jest zbyt gruby, wymień go na cieńszy.

dba1407951921e24m.gif

b7bd8aa4e1dd056bm.gif

 

Wydaje mi się że bez większego problemu uda ci się usunąć te drobne niedociągnięcia .

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne ale sam model potraktowałeś chyba nieco zbyt lajtowo i robiłeś "na szybkiego" o czym świadczą szpary na łączeniach i nie całkiem usunięte ślady kleju :

 

 

Kurcze wiesz nawet nie widziałem tej szpary z boku... kurcze ogromniasta jest... Choć niestety jak na nowość italki to jest całkowicie nietrafiony jeśli chodzi o jakość... A co do "śladów po kleju" to po prostu szpachla, jakimś cudem musiała odpaść w miejscu szpary z boku... bo ta u góry to moje całkowite niedociągnięcie...

 

Dzięki panowie za komentarze... oczywiście następny będzie lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.