Skocz do zawartości

Marder III H 1/35 Italerii


Vis13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Chciałem przedstawić model jaki "wydłubałem" już jakiś czas temu. Stary zestawik italerki. troche blaszek eduarda i własnych przeróbek. Zapraszam do oceny.

 

6lucjdab8anvzxy1m.jpg3h8fz7085ckhanwem.jpgunpjzfocl6ge1r9om.jpg

 

uh85nl1f4ehhukfvm.jpgtv8ea5oyqfqxo5s9m.jpgbcn52j4rnlsnidiym.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale (no wlasnie zawsze to ale) gora jest troche za czysta

 

Nie zgodzę się Shadow z Tobą. Nie wszystkie pojazdy świeżo wyjechały z bagien, gdzie leżały 50 lat. Popatrz na detale modelu. Przetarcia na metalowych elementach, gąsienicach, skrzynkach.

Przynajmniej dla mnie, model nie jest "płaski", a że jestem zwolennikiem modeli, w których rdza i błoto nie przesłaniają wyglądu szczegółów, to modelik mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dzięki za wszystkie uwagi. Sam model został zrobiony w ubiegłym wieku więc, może rzeczywiście odstawać od prac jakie dziś prezentują niektórzy koledzy po kleju i farbie. Kto wtedy słyszł o suchych pastelach czy innych wynalazkach... Jeżeli chodzi o sam wyrób Italeri, jest on dosyć leciwy i znacznie odbiega od tego co nam dziś jest serwowane, głównie przez daleki wschód. Głowny mankament to gąsienice, winylowe paski o właściwościsch starej dętki od roweru, nijak tego nie można ułożyć na kołach. Pozostaje pomyśleć o wyrobach Fruil lub Modelkastena, ale wydatek to niemały. Mnie udało się zdobyć stary zestaw Dragona koła + gąsienice ogniwkowe do Hetzera, choć w tej chwili już nieosiągalny. Kolejnym mankamentem jest przedział załogi, mimo że półotwarty, środek zieje pustką. Trzeba własnej inwencji lub jakiegoś zestwu żywicznego. Poza tym brakuje trochę detali zewnętrzych, Italeri zapomniało Jeżeli ktoś się przymierza do zrobienia go, służę pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj jakąś fotkę zbliżenia przedziału bojowego

Postaram się coś "cyknąć", ale na razie słoneczka nie ma

Wnętrze jest raczej ubogie, trochę własnego dłubania i kilka częśći ze złomu modelarskiego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.