Skocz do zawartości

Pz IV Ausf G


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Modelik samo składalny,jeśli można by tak to ująć.

Był kompletnie nieplanowany,robiony między dwoma modelami w skali 72.

Trochę obić,jakiś kurz,niewielkie błotko.

TZW bez stres-czyste pudło(poza łąńcuchem,o bogatej historii)

Większa rozdzielczoś po kliknieciu,niestety nie naumiałem się inaczej.

th_ResizeofP3031749.jpg

th_ResizeofP3031753.jpg

th_ResizeofP3031741.jpg

th_ResizeofP3031739.jpg

th_ResizeofP3031736.jpg

th_ResizeofP3031733.jpg

th_ResizeofP3031715.jpg

th_ResizeofP3031709.jpg

pzdr Rafał J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrysk z aerografu,A 52? kurcze,nie pamiętam dokładnie nr,w każdym bądż razie ,nazwę ma Mud,taki ni żółty ni zielony(więcej wody jak farby),Vallejo Dark Earth,oczywiście więcej wody jak farby i troszkę ochry Vall,także rzadką.

Obicia,gunship gray,(zwykła przecierka i przypadkowe tapowanie)gdzie popadnie a reszta pędzel i akryl ( w plackach g-gray)Gun metal Model Master na czołgu,gąsieniece to ta Pactra,później 1406 metalizer , farb art.no i aero-na koniec 1402

Nie jest to pewnik,moze byc H11? silver itp,to chyba już każdy dla siebie wybierze jakikolwiek.

Zasada chyba jest taka,ze im bardziej w głąb tym ciemniej(mniej syfku jaśniejsze gąski)-przynajmniej ja tak robię,ale jak wspomniałem,nie może to być pewnikiem...w końcu model ma się nam podobać.

Długo czekałem na pigmenty miga,doszły sporo za póżno,ale temu modelowi wystraczy..

Na tym forum przeczytałem,ze jak mnie się zdaje,ze jest wszystkiego za mało to jest oki,jak widzę że jest oki,to przesadziłem-i tak postąpiłem z tym Pz IV

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go już z tydzień temu na allegro ( o ile pamiętam kosztował 200 zł ) w dziale: skala 1/35

 

Zestaw to chyba ten:

http://www.netmerchants.co.uk/shopimages/products/normal/D6363.jpg

 

Co do modelu: Jest świetnie wykonany, aż miło sobie na niego popatrzeć

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera!!.. Przepraszam, ale pisałem to pod wpływem aviomarinu-niestety choroba lokomocyjna to coś okropnego, a po aviomarinie mam zaburzenia logicznego rozumowania. W każdym razie super, nawet jeżeli to 1:35!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie apropo zdjec.

Wiem juz jaki aparat. Hmmm spore iso, ale przy takim to u mnie juz sie szumy robia. :(

Balans bieli jest super.

Stosujesz namiot bezcieniowy, ile lampek, jaka moc zarowek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, i realistyczny model. Faktycznie gąski są jakieś płaskie,

ale sam model świetny, z dużym wyczuciem i smakiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie apropo zdjec.

Wiem juz jaki aparat. Hmmm spore iso, ale przy takim to u mnie juz sie szumy robia. :(

Balans bieli jest super.

Stosujesz namiot bezcieniowy, ile lampek, jaka moc zarowek?

 

Iso spore? wtedy max było 400,więcej nie dawałem.

Moc żarówek- 4 x 60 W

z czego jedna "bije" z kinkietu,na ścianie

 

namiot bezcieniowy-3 x kartki do drukarek,formatu A4

 

 

Spiton:

Być może wyglądają tak na zdjęciach,jednak patrząc na panzera w rzeczywistości,są całkiem wypukłe...i te fale...ach!

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.