Jump to content

czak45

Members
 • Content Count

  1,476
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Personal Information

 • Interests
  modelarstwo, fotografia, paintball, rower, rajdy.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taa a potem sam nie mógł wypchać i uciekł przez las do swoich
 2. Klej do płytek, farba akrylowa, potem pigmenty na mokro. Na to sidolux i wet effect z areografu.
 3. Cześć Po nieudanym błocie na gąsienicach Mark I wyciągnąłem wnioski i w tym przypadku z błota jestem bardziej zadowolony. Kiedyś chciałem zrobić model samochodu WRC po wypadku, ten model to namiastka takiego planu. Zapraszam go oglądania. Warsztat. Materiały pomocnicze
 4. Trochę się pozmieniało na forum od mojej ostatniej galerii. Teraz są zdjęcia?
 5. Cześć Miał zostać dawcą nitów do 7TP, ale nie został. I skoro już był to pomyślałem, że skleję i skleiłem. Wyszło jak wyszło. Pierwszy raz robiłem zasieki z drutu i lej po pocisku. Dziwne też jest to drzewko przy zasiekach, ale chciałem mieć wszystko co charakterystyczne dla I Wojny Światowej. Obłocenie gąsienic wyszło słabo, ale to już nie do odratowania. Jedyne co to kolor błota na gąsienicach jako tako dopasowałem do podłoża. Pewnie jest to moja pierwsza i ostatnia praca z tego okresu.
 6. W końcu czołg wygląda jak czołg, a nie kolejna nieudana interpretacja modelarskiej maniery. Co do podwozia to widzę to tak. Po roztopach znowu złapał mrozek ściął błoto. Model widział bym na zmarzniętej ziemi z resztkami zmrożonego śniegu na poboczach, a całość w pełnym słońcu. Gratulacje.
 7. Niebywałe jakiego uroku dodaje modelowi taka nawet najmniejsza podstawka i o ile sam model staje się o wiele bardziej realistyczny.
 8. Pozwoliłem sobie zrobić taki prosty fotomontaż, bo właśnie chciałem zobaczyć na czym polega fenomen tego kamuflażu. Chyba chodzi o to że kamuflaż przełamuje krawędzie czołgu i z daleka czołg wygląda jak krzak albo wygląda jak nie wiadomo co, ale na pewno nie czołg. Ciekawy kamuflaż, ale do wymalowania to już pewnie mniej. Gratulacje.
 9. Wielbłąd i figurka czołgisty to gumiaki i szwy ciężkie do usunięcia. Jedyne co to ostrą żyletką można powalczyć. Papier ścierny nie sprawdza się.
 10. Piasek zrobiony z gładzi gipsowej. Na to kolor bazowy, potem sidolux i delikatny wash z pigmentu Agamy "błoto" i utrwalony matem.
 11. Cześć. Zapraszam do oglądania. Brat bliźniak wylądował na froncie wschodnim. Warsztat Pozdrawiam.
 12. Cześć Średnio zadowolony jestem z malowania. Jeden błąd zrobiłem, ale jest jak jest i nie mam czasu poprawiać (malować od nowa) Zrobiłem otwarte włazy i pierwszy raz taki grunt średnio wilgotny - przesychający. Pozdrawiam.
 13. Figurki takie: http://meditationsonahobby.blogspot.com/2018/09/orion-172-german-ww2-panzer-soldiers.html Najlepsze jakie miałem w tej skali. Jedyny minus to fakt, że są gumiakami. Krzak to komosa ciernista plus listowie POLAKa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.