Skocz do zawartości

King Tiger 1:72 Dragon( Henschel)


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Straszna kompresja Jpg-ów

i przy tej skali już w ogóle detali nie widać

ani niuansów ...

 

po nim pozostały tylko zdjęcia..ale nic straconego.

Specjalnie dla Ciebie Subgrafik,podobne malowanie,tylko ze mocno utytłany,niuanse i detale podobne...

ResizeofDSCF8592.jpg

ResizeofDSCF8586.jpg

ResizeofDSCF8584.jpg

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Za mocno uciułany. Te błotko wygląda tycik jak okopcenia..ja bym je trochę mniej zmatowił, ale to już czepialstwo. No i zapasowe gąski jakieś takie bez życia(to już czepialstwodo sześcianu). Poza tym Ołkej. Szególnie przypadła mi do gustu lufa ze świńskim ryjem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upaćkany bardzo dobrze, w Ardenach rzeczywiście występowało takie czarne błoto ale jest za matowe, mogłeś je troche nabłyszczyć lakierem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarzmo także widać, że krzywe..niestety, to łączenie dragona jest bardzo niestabilne(podczas fotek cała lufa itp. odpadła) :(

 

Co do poprawy-dokładnie, mogłem dać...ale już nie będę wracał do tej zeszłorocznej sztuki(ten 2 także z zeszłego roku), lecimy do przodu ;)

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Ardenach rzeczywiście...

Eee Rafale tygrys jest w malowaniu z okresu walk o Węgry :P a nie Ardeny,

no przydało by się trochę sido na te błotko.

Reszta całkiem ok

 

Wiem, jednak to są dwa, różne modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie kończenia swojego Tygrysa z wieżą Porsche w malowaniu zimowym, Węgry 1945. Model Dragona w skali 1:35. Jutro pstryknę parę fotek i zamieszczę na forum, chętnie zapoznam się z uwagami co do ostatecznego szlifu. Z pozdrowieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie kończenia swojego Tygrysa z wieżą Porsche w malowaniu zimowym(...)

Z chęcią popatrzymy!

A co do Tygrysków będących tematem tego wątku - mocne modele - w pierwszym szczególnie błotniki mi się podobają - po prostu są fajnie pomalowane i styrane (oczywiście reszta też na wysokim poziomie).

W drugim błotko i brud są zbyt monotonne i równe - wiem, że to realne ale nie wygląda dobrze na małej skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyczepie sie do MG.

To co proponuje dragon wydaje mi sie nieciekawe.

Zawsze odcinam lufe od tego klocka i mocuje ja w srodku.

Nawet jesli jest za krotka to i tak wyglada o niebo lepiej.

Ewentualnie jak robie wrak to wierce dziure w srodku i nic nie wklejam.

Takie moje zdanie. Ps. Model byl na Allegro?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirol, przyłączam się do kolegi Reggy, mam także dragona z zimmem, a warto zobaczyć jak i co...

Szkoda, że nie dałeś pełnej relacji z budowy, ale nic efekt końcowy w końcu najważniejszy, także i ja czekam

 

Mg to klapa, przyznaję...i przyznam szczerze, ze nie zwracałem na to uwagi.

 

Co do błota...robie je różne, jasne, ciemne, monotonne, kolorowe.

Akurat tu chciałem by mocno kontrastowało z jasnym kammo

 

 

Czak, tak był, miałem do niego jeszcze 2 prosiaki z nr 313 i chyba 314, już nie pamiętam dokładnie

 

 

pozdrawiam

 

odgrzebałem fotki, o te dwa było do 301:

DSCF7842.jpg

DSCF7820.jpg

DSCF7831.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.