Skocz do zawartości

tygrys academy 1:35 skończony


krzysztof66

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych kolegów oddaje do oceny skończonego tygrysa ,wszystko w nim poprawiłem włącznie z zimmeritem.Wybrałem malowanie 101 Batalion czołgów ciężkich Normandia czerwiec 1944r.

d16757ee16451fd1m.jpg

76612b7a5e700ef0m.jpg

4e3b3d8973a2e1c1m.jpg

61124eaadc1da3cfm.jpg

828809a55f7f35a8m.jpg

4aba6079c6dd4ec6m.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko.... Mam na myśli KALKI... Błyszczą się trochę i nie przylegają odpowiednio do modelu Proponuję Ci wziąć je usunąć i sprónować zrobić szablon i od szablonu delikatnie je prysnąć AERO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Fajnie że zbudowałeś Tiger'a - bardzo lubię ten czołg. Model całkiem fajnie pomalowany, ale to o czym wspomniał Kamil, to jedna rzecz - ważna. Ładnie wykonany zimmerit. Numery na zimmericie najlepiej malować przy użyciu aerografu i szablonu. Jak widzę Mg34 zostawiłeś zestawowy, niestety wygląda on bardzo kiepsko. Proponuję wymienic na AFV Club'u, albo DML'a - posiadają więcej detali. Zdjęcie nr. 3, góra gąsienicy w okolicach koła napinającego jest krzywo ułożona. Warto zastosować mocniejszego wash'a aby nadać Tiger'owi bardziej "przestrzennego" wyglądu. Mało jest, także śladów eksploatacji. Brakuje obić, otarć - jest to oczywiście kwestia autora, ale jednak nieco ich brakuje. Szkoda, że nie zdecydowałeś się, na usunięcie niektórych błotników bocznych, nadałoby to Twojemu Tiger'owi bardziej frontowego wyglądu.

 

PS 1 Z jakiej dywizji, frontu pochodzi Twój Tiger???

PS 2 Możesz wykonać zdjęcie z przodu modelu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem z jednym za kolegę... Czołg pochodzi z Dywizji Pancernej LSSAH co można wywnioskować po godle z przodu czołgu na ostatnim zdjęciu

Kamilu, rozpoznać godło dywizji Waffen SS to ja potrafię, ale zwróć uwagę, że to zdjęcie (ostatnie), na ktorym godło jest widoczne, zostało dodane po mojej prośbie, zawartej w poprzednim poście.

PS 2 Możesz wykonać zdjęcie z przodu modelu???
Wystarczy spojrzeć na godzinę wysłania mojego postu i godzinę dokonania zmiany postu przez Krzysztofa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.