Skocz do zawartości

Zdobyczny Gaz-MM - Zvezda 1:35


Przemo1CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wlaśnie ukończyłem pracę nad Gazikiem w ubogiej wersji MM w malowaniu Pułku Piechoty Zmotoryzowanej "GroBdeutchland". Model, prócz kół jest nawet ciekawy, jak na tak niską cenę...

 

th_mm4.jpgth_mm3.jpg

 

th_mm2.jpgth_mm1.jpg

 

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ładny. Podoba mi się Z ten reflektor to jakoś 'wypełnisz'? Czy to tak celowo - 'wytrzaskany'? No ale wtedy chyba wnętrze powinno być bardziej 'lustrzane'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do tej pory nic nie udowdniłeś

 

A czy miałem coś udowadniać, ja jestem prostym konstruktorem, zazwyczaj sklejam prosto z pudła... blaszek w ogóle nie używam... to co ja mam udowadniać????

 

Modele na szybko pokazuje tutaj, bo lubię Waszej opinie... A resztę wykonuje lepiej, specjalnie pod konkursy... ale raczej nie pokazuje ich nikomu, prócz zgromadzonym na danym konkursie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W któryms ze Swoich postów, chciałes,ale...no właśnie

ja jestem prostym konstruktorem

a ja nie? mam robię

 

bo lubię Waszej opinie...

Ironizujesz, ale czy jest sens?

 

nie pokazuje ich nikomu, prócz zgromadzonym na danym konkursie...

Masz odwage i zaparcie. Ja dopóki nie zabiorę WSZYSTKIEGO(więc pewnie nigdy), swoich nie osmiele sie wystawić...bo niby po co?

 

 

jeszce raz, Przemek, wolniej,spokojniej?(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoich nie osmiele sie wystawić

 

Przez 3 lata myślałem podobnie, później się zaczęły wyjazdy, nie żałuje ani jednego, mógłbym się chwalić jakie to miejsca zajmowałem itp... ale to też zachowuje dla siebie i najbliższych

 

 

jeszce raz, Przemek, wolniej,spokojniej

 

spokojniej - jest

wolniej - nie da rady

 

 

A to jeden z moich ostatnich modeli, przygotowany na konkurs:

 

th_inf3.jpg

 

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wagon super, ale bez kammo?..no nic

Przez 3 lata myślałem

ja sie tyle uczę(nieco wiecej)

mógłbym się chwalić

No ja jakos sie przemóc nie moge, wole raczej kameralnie, na forum...większość zadowolona i klienci także;)

wolniej - nie da rady

a szkoda...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Przemku, kiedyś oglądałem Twoje modele z zaciekawieniem i bardzo mi się podobały, teraz wydaję mi się, że robisz je na szybkiego i na odwal... Bez urazy ale mówię co myślę, Gaz wygląda nie realistycznie, szkoda że nie pokusiłeś się o zrobienie otwartych drzwi bo w środku po odrobinie roboty jest co pokazać, paka zestawowa jest brzydka, lepiej by wyglądało prawdzie drewno ale tak jak pisałeś wcześniej, robisz modele prosto z pudła to cóż nie wymagajmy od tego wiele... Mógłbyś robić swoje wszystkie modele tak jak robisz te konkursowe, było by bardziej ciekawie, choć w tym wagonie też mi czegoś brakuje

 

A tu by nie było że gadam i gadam a nic nie robię, zdjęcie mojej paki samoróbki i gotowej z zestawu do tego samego modelu który tu przedstawiłeś:

64c292a936a3b4ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.