Skocz do zawartości

69' Dodge Charger R/T - Revell 1:24


Wojtek91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wreszcie udało mi się skończyć po przerwie wakacyjnej mojego Dodge'a.

Po raz pierwszy zastosowałem lakier bezbarwny i polerkę. Osobiście jestem z efektu zadowolony. Podczas budowy okazało się że kalkomania z tyłu auta jest krótko mówiąc - do bani i musiałem ja sam namalować.

Ocenę pozostawiam Wam.

a970924cf850039a.jpg d9a69491ae1f8c77.jpg 6a7c2553cd5dfb3e.jpg b29d1a15f6c2ff3a.jpg 416c2a0f752d663d.jpg 1da069dcdc9ff48e.jpg 72e83cab6a5d2c03.jpg b604523f9d545bf0.jpg [/url] 3aef4735137bd69c.jpg 6038c9f876064391.jpg e4a5a294c22c59df.jpg 5c43182261532fb3.jpg f0f3a9efabbe4003.jpg

Relacja z budowy: viewtopic.php?t=6248&highlight=dodge+charger

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu modelik skończony

Jedynie co psuje trochę wizerunek modelu to odstająca maska . Ale reszta jest niezła. Bardzo czysto i schludnie sklejony Dodge

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prawy wydech lekko opadł a pod maską brakuje kopułki i przewodów wysokiego napięcia

Wydech dokleję, a co do kopułki i przewodów to wydaje mi się, że wszytko jest, ale mogę się mylić.

 

Jedynie co psuje trochę wizerunek modelu to odstająca maska

Normalnie maska będzie zawsze otwarta. Tyle że na potrzeby zdjęć ją zamknąłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Prawy wydech lekko opadł a pod maską brakuje kopułki i przewodów wysokiego napięcia

Wydech dokleję, a co do kopułki i przewodów to wydaje mi się, że wszytko jest, ale mogę się mylić.

 

Starość nie radość, stypa nie wesele ;) Wzrok już nie ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm lakier chyba jest grubo położony, nieszczęsna maska, kiepska polerka, mało widoczne linie podziału, oponki mogłeś zmatować, za to ciekawy model, ładny kolor, wnętrze wydaje się w porządku, dobrze zrobiony silnik mimo braku klem na aku , pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wojtek91 gdzie kupiłeś ten model? Fascynują mnie muscle-cary, a przedeszystkim właśnie charger z 69.

Gdzie go kupiłeś w jakimś sklepie modelarskim, czy na allegro?

Szukałem go w modelarskich na allegro i ebayu i niestety nie znalazłem.

Był tylko w zagranicznych sklepach.

Jak zrobiłeś ten czarny dach? Wygląda jak by był obklejony skórą, jaką farbą?

Ps. Witam wszystkich, jestem tu nowy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A gdzie jest ten bezbarwny i polerka????

Bezbarwny jest polerka też, wiem że nie jest idealna...

 

Czy to ten Charager co był w Lublinie?

Nie, mój nie był jeszcze nigdzie wystawiany.

Gdzie go kupiłeś w jakimś sklepie modelarskim, czy na allegro?

Jak zrobiłeś ten czarny dach?

Kupiłem go na Słowacji więcej masz na PW. Co do dachu to fabrycznie był już taki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.