Skocz do zawartości

Scania "Suzie" T 620


Maciej Turczynowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Maćku, szok albo i jeszcze więcej . Oczywiście oglądałem scanie i zrobiła na mnie ogromne wrażenie . Ale wiesz co brakuje mi jednego. Zdanie wygrałem. Co się nie pochwalisz?? .

 

Sorki. Stałem obok Ciebie i zapomniałem ci osobiście pogratulować. Więc robie to teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwozie gitara bardzo masywne 4 osiowe, osprzęt do holowanie to chyba nie ten z zestawu italerii? ;> szkoda że linia błotnika na masce nie pokrywa się z linią błotnika przy kabinie,

 

Ogólnie super model:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model choć jak dla mnie zabudowa wydaje duża, no ale takie monstra też jeżdżą i muszą pomieścić dużo klamotów

Najbardziej podoba mi się odcień fioletu... to lakier Fiata tak?

 

Czekam na więcej fotek

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu super! przydaloby sie wiecej fotek np. z wnetrza, czy widoku z tylu. Klasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo również apeluje o więcej fotek

A sam model ? Piękny i robi ogromne wrażenie swoimi gabarytami

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

„Mam pytanie jak zrobiłeś naklejki na bocznych szybach”

-naklejki na bocznych szybach są w akcesoriach italeri nr 3854

 

„szkoda że linia błotnika na masce nie pokrywa się z linią błotnika przy kabinie”

-trafna uwaga, maska była luźna i wyszła na zdjęciu wyżej od kabiny, już to poprawiłem

 

„odcień fioletu... to lakier Fiata”

-tak, 97% lakierów na tym holowniku pochodzi z Fiata.

 

„Zabudowę holownika to sam zrobiłeś czy to jakiś przerobiony model holownika”

-zabudowa jest zrobiona z PCV i szpachli samochodowej, nadkola od holownika italeri, przednie podpory od holownika revell, tylne z italeri. Dźwig i wysięgnik zrobiony od podstaw z PCV + dwie wyciągarki z italeri, okular przerabiany z rewlowskiego holownika.

 

3cadacac48a4fd54m.jpg

 

42ad7ffd36e2a31dm.jpg

 

a09553a909534712m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

super model ale ze mna nie wygrasz tym modelem bo ja mam lepszy od twojego modelu mam zestaw 25,25m

 

Post nie wnosi nic do tematu. Na tym forum nie chodzi o licytację kto ma lepszy, a kto gorszy model, tylko o dobrą wspólną zabawę. Użytkownik "daf xf 105" dostaje publiczne upomnienie. Jeśli rzeczywiście posiadasz 21 lat to powinieneś wiedzieć, że Maciej Piotr Żukowski, to nie imię, a dwa imiona i nazwisko.

Ponadto przypominam, że na forum używamy znaków interpunkcyjnych i stosujemy się do zasad poprawnej pisowni.

 

Praetorian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie posty z miejsca do skasowania,w naszym hobby liczy się też jakość wykonania modelu.Na takiej pewności siebie możesz się łatwo przejechać nie tylko w modelarstwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.