Skocz do zawartości

Lamborghini Countach 25th Anniversary Fujimi 1:24


jakub476

Rekomendowane odpowiedzi

Lamborghini Countach 25th Anniversary.

Kupiłem go miesiąc temu w takim stanie:

th_1238003042.jpgth_1238003042_1.jpg

(Zdjęcia z Allegro)

 

Poprzedni właściciel wkleił klapę bagażnika i silnika, niestety bardzo krzywo, musiałem je odklejać i dopasowywać

Z przodu była wklejona ramka pod tablice, również krzywo więc zdecydowałem się wygładzić zderzak.

Tylne lampy były malowane z cztery razy i jest jak jest...

Model Idealny nie jest. Mnie najbardziej rażą lusterka, wycieraczka, tylne lampy i szyby.

 

Poniżej lista modyfikacji.

- Lakier - Fiat 645

- Głębia wydechu

- Nowa rejestracja

- Wygładzony przedni zderzak

- Uszczelki

- Panel lines

 

DSCF3163.jpg

DSCF3173.jpg

DSCF3155.jpg

DSCF3156.jpg

DSCF3178.jpg

DSCF3157.jpg

DSCF3158.jpg

DSCF3165.jpg

DSCF3166.jpg

DSCF3167.jpg

DSCF3168.jpg

DSCF3170.jpg

DSCF3171.jpg

DSCF3172.jpg

DSCF3176.jpg

DSCF3181.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno model, jak i wykonanie odbiega od Twoich poprzednich dokonań.

Japońce wychodzą Ci genialnie, a tu sporo niedociągnięć. Poza tymi, o których wspomniałeś jest jeszcze niedokładne spasowanie zderzaka tylnego i przedniej szyby, lekko poszarpane linie podziału, przybrudzony przedni prawy słupek.

Choć z drugiej strony była to odbudowa modelu, a tu nie zawsze da się wszystko naprawić.

Ogólnie duży plus za jedno z moich ulubionych aut klasy supersport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba moje ulubione Lambo. W Twoim wydaniu wygląda całkiem dobrze, zważywszy, że jak mówisz - jest to odbudowa. Jest parę niedociągnięć, ale jako całokształt cieszy oko. Rzecz, która mi się nie widzi to ten metaliczny kolor. Ziarno jest bardzo grube i nadaje troszkę "marmurową" fakturę.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę z jakim materiałem miałeś do czynienia, wyszło naprawdę dobrze Myślę że warto by wymienić tą wycieraczkę na fototrawioną, ta nie jest zbyt finezyjna

No i przesadziłeś chyba trochę z liniami, jak dla mnie są o wiele za ciemne, nie wygląda to zbyt przekonująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studyjne zdjęcia wyciągają wszytko i zabierają połysk, na żywo jest sporo lepiej.

Wycieraczkę foto trawioną bym chętnie założył, ale zestaw blach będzie droższy niż całkowity koszt budowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że rejestracja z Corolli Tamiya:

c_rear1.jpeg

Takie Lambo podoba mi się czerwone z dużym spojlerem z tyłu, bo mam dwa takie zdjęcia jego w rameczkach:

Lamborghini-Countach-Rear-Angle-Red-4-st.jpg

ale znalazłem też i Twoje w realu i też mi się podoba, takie łagodniejsze

lamborghini_countach.jpg

Co do wykonania, to co ja mogę. Na półce bym sobie postawił z chęcią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.