Skocz do zawartości

Honda Beat


jakub476

Rekomendowane odpowiedzi

Honda Beat Aoshima

Skończyłem ją po 2 miesiącach.

 

Poniżej lista modyfikacji.

 

- Lakier - X-8

- Obniżenie

- Panel lines

- Japońskie rejestracje "BEAT" (Grześ)

- Kalkomanie pod lakierem bezbarwnym

- Pobrudzone podwozie

- Metaltransfery

- Fotele kubełkowe (Revell)

 

Używałem farb Motipa, Tamiyi, Renoult, Gunze.

Wszystko sklejone Super Glue.

 

DSCF3604.jpg

 

th_DSCF3598.jpgth_DSCF3602.jpgth_DSCF3604.jpgth_DSCF3605.jpg

 

th_DSCF3606.jpgth_DSCF3607.jpgth_DSCF3609.jpgth_DSCF3610.jpg

 

th_DSCF3611.jpgth_DSCF3613.jpgth_DSCF3614.jpgth_DSCF3615.jpg

 

th_DSCF3617.jpgth_DSCF3619.jpgth_DSCF3620.jpgth_DSCF3622.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajny "egzotyczny" samochodzik Podoba mi się połączenie czarnych felg z czerwonym nadwoziem. Podwozie też wygląda super tylko chyba zapomniałeś przejechać opony papierem ściernym bo na zdjęciach widać szwy.

Nie podobają mi się natomiast linie podziałowe, bo są chyba trochę za grube, ale to raczej produkcyjna wada. Mogłeś ich nie robić na czarno tylko na ciemny czerwony. Ogólna ocena 4 z duużym +

PS Kalki pod bezbarwnym to powinien być raczej u każdego standart, a nie jak napisałeś modyfikacja ;]

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny samochodzik Ogólnie bardzo dobrze, jak zwykle u Ciebie do tego świetne fotki, ale brakuje mi paru rzeczy.

Wspomniane już linię, może nie tyle chodzi mi o kontrast z nadwoziem (sam lubię zawaschować ) ale o miejsce połączenie linii ze światłami, zdjęcia wyciągnęły niezbyt ładne miejsca, nie wiem czy źle przygotowane, czy nierówno pokrył je wasch. Druga sprawa, przednie lampy, zmatowione bez życia, przyznam się że nie widziałem in-boxa i nie wiem jak wyglądał ten element w modelu, ale sądzę że dałbyś radę więcej wyciągnąć.

Wydech, wygląda jakbyś niestarannie pociągnął go z pędzla, kontrastuje ze świetną powłoka lakierniczą całego modelu, do tego elementom silnika dorzuciła bym wascha dla uwypuklenia. No i ostatnia sprawa, w taki fajny kabriolecik aż prosi się o jakieś pasy, nie wymaga się tego od każdego, ale myślę że Ty mógłbyś się o nie postarać.

Mimo wszystko naprawdę świetny model, coś takiego naprawdę może cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ brzydactwo z tej Hondy;] Natomiast wykonanie bardzo fajne. Wydaje mi się, że linie podziału są bardzo mocne, może za mocne. Poza tym, starł bym trochę te opony bo wyglądają jakoś tak nienaturalnie. No i wydech, poszarpany jakby farba była za gęsta. Ale, all in all, jest elegancko.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się połączenie czarnych felg z czerwonym nadwoziem.

Ja jeżdżę Astrą F w takim malowaniu, mi się podoba

 

Ależ brzydactwo z tej Hondy

Też tak sądzę, jednak wykonanie mi się podoba. Koledzy już wypisali co mogłoby być inaczej więc ja sobie to podaruję

Więcej takich modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.