Skocz do zawartości

SCANIA DARK DIAMOND


Maverick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Model ładnie wykonany podoba mi się oświetlenie. Źle przykleiłeś z tyłu ściankę górną do globa powinna być odwrotnie. Szkoda też, że się nie skusiłeś na odlew kierownicy mam taki jak coś "priv", poprawiło by to efekt.

 

Jeszcze odcisnęły się ślady "rombów" na spoilerach.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model piękny tylko te chromowane felgi...są ohydne.Nie mogłeś pomalować je na jakiś srebrny, czy cuś?Albo dać choć nakładki na przednie śruby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny model, bardzo fajnie Ci wyszlo oswietlenie. Kalki tez polozyles dobrze. Co mi sie jednak nie podoba to ta gazeta Playboya w kabinie - nie wszyscy kierowcy ciezarowek to zboczency i erotomani....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeka6, nie popadaj w skrajność. Leży gazetka, nie szukaj tu mi jakiś podtekstów Chyba tez nie twierdzisz, ze wszyscy którzy czytają playboya to zboczeńcy? Nie czepiajmy się, bo to fajny smaczek, który buduję świetne wrażenie o modelu. Świetny lakier, kalki, wykonanie, ale mój faworyt to piękne oświetlenie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje Wszystkim za opinie:)

 

Wiesz irizar, że dopiero po Twoim poście się zorientowałem, masz oko ;)

 

Młody, co do chromu to starałem się jak najbardziej upodobnić ją do oryginału, a tam jest go mnóstwo m.in. na felgach. Jedynie nie osłaniałem chromami ramę z tyłu aby było widać przewody itp. tu masz filmik

 

Tomeka6, dodając akcencik z plejbojem nie przyszło mi nawet do głowy aby tak pomyśleć o kierowcach ciężarówek :/ sam mam uprawnienia do kierowania ciężarówkami ... ale oczywiście szanuję Twoje zdanie i jeśli jakiegos Truckera uraziłem to przepraszam oprócz plejboja jest jeszcze inna gazetka

ab12a300a0cd8e36m.jpg

Rabbit666 dzięki, że wybroniłeś mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, ogólnie chrom wygląda fajnie , ale ten z Italerowskich zestawów jest jakiś dziwny, taki, trudno to wyrazić, ale inny niż ten prawdziwy, metalowy... .Nadaję taką zabawkowość modelowi.Nie to samo co prawdziwy, mimo wszystko należą Ci się wielkie brawa za model ja nigdy bym czegoś takiego nie zmajstrował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Światła dorabiane na fotoszopie czy wmontowane diody ?

 

Eeee nie nie, to nie fotoszop jedyny zabieg jaki dokonałem fotoszopem to zmiana rozdzielczości zdjęcia do modelu są diody wmontowane

tutaj link z konkursu w Będzinie

viewtopic.php?f=57&t=26295&start=45

 

w naczepie też są diody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.