Skocz do zawartości

* US Wrecker Truck (U.S.A)


Wojtek Tul

Rekomendowane odpowiedzi

A oto już kolejny, mój model w kolekcji, model sklejałem w styczniu 2006r. Nic nie zaprzecze, bo kleiło się go nawet bardzo dobrze, a tu już fotki modelu i znowu czekam na wasze uwagi, dotyczące modelu Wreckera :

 

bbf0f4949d4556fam.jpg 72f812990d85222dm.jpg 885bf79061e8074fm.jpg 739ef2b91b8ed2d0m.jpg 50f4f4050f80201cm.jpg

fe338db650fd12d4m.jpg 6982c0c7866417a2m.jpg 1820aaee47961b71m.jpg ccba47e300e0624dm.jpg c39fc360554f8e14m.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Wrecker niczego sobie, ciekawy okaz w kolekcji. Kilka niedociągnięć i wg. mnie nieścisłości.

- Maska - albo krzywo zamocowana (szkoda, że nie pokazałeś żadnego zdjęcia z zamkniętą) albo po prostu krzywo się otwiera.

- Oświetlenie (z tyłu) pomalowane na biało.

- Fartuchy przedniej osi powinny się podnosić razem z maską.

 

Nieścisłości:

- Skrót H.P.U z owiewki na masce,

- "HILFE WOLFF" (krzywe litery "wolff")

Czy mógłbyś wyjaśnić co one oznaczają i co robią na amerykańskiej ciężarówce (przynajmniej tablice rejestracyjne na to wskazują)?

 

Szkoda, że prezentujesz model tylko "pootwierany".

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki byś chciał, zamknięty najlepiej co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

A jaki byś chciał, zamknięty najlepiej co

 

Przepraszam ale nie rozumiem co tu napisałeś (trochę tu ironii - całkiem bezsensownej z Twojej strony).

 

Spytałem, czy możesz pokazać model z zamkniętą maską i pozamykanymi wszystkimi schowkami. Wydaje mi się, że to było napisane w poście powyżej.

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

W tirach chodzi o to, aby dużo żeczy było otwartych, a nie wszystko pozamykane rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

nie, nie rozumiem. Można robić pootwierane, ale fajnie zobaczyć model z elementami pozamykanymi.

 

Popraw mnie jeśli jest inaczej. Czy maska i schowki są pootwierane u Ciebie na stałe?

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

nie, nie rozumiem. Można robić pootwierane, ale fajnie zobaczyć model z elementami pozamykanymi.

 

Popraw mnie jeśli jest inaczej. Czy maska i schowki są pootwierane u Ciebie na stałe?

 

pozdrawiam,

k.

 

Tak Regi, są pootwierane na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Tak Regi, są pootwierane na stałe.

 

jeśli mogę Cię o coś prosić, to używaj mojego nick'a w prawidłowej formie, a więc takiej w jakiej jest nad moim awaterm (regis - z małej litery i z "s" na końcu).

 

Co do modelu, szkoda że na stałe.

Czy mógłbyś podpowiedzieć co oznacza skrót H.P.U z owiewki na masce?

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne Wojtku do czego moge sie doczepić i o co Cie poprosze na przyszłość, to żebyś nie robił zdjęć do góry nogami albo na skos. Nic z takich zdjęć nie wynika i cięzko na ich podstawie jest wogóle cokolwiek powiedzieć (w tej relacji zdjęcie nr 7 i 9)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Tak Regi, są pootwierane na stałe.

 

jeśli mogę Cię o coś prosić, to używaj mojego nick'a w prawidłowej formie, a więc takiej w jakiej jest nad moim awaterm (regis - z małej litery i z "s" na końcu).

 

Co do modelu, szkoda że na stałe.

Czy mógłbyś podpowiedzieć co oznacza skrót H.P.U z owiewki na masce?

 

pozdrawiam,

k.

 

H.P.U- Handlowe Przetsiembiorstwo Usługowe.

P.s do Pafka okej, następnym razem foty będą dobre sorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ładnie wykonany, widać, że dużo pracy w niego włożyłeś To co się rzuca jednak w oczy to maska trochę ucieka względem kabiny W ogóle to szkoda, że przez ten zderzak maska ledwie co się uchyla. No, ale nic... Co mi się jeszcze nie podoba to mało ciekawa kolorystyka, ale to już moje prywatne zdanie na ten temat... Natomiast mega duży plus za te wszystkie pootwierane schowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.