Skocz do zawartości

Man TGA By Bartini :D


Bartini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ukończyłem mój drugi model Man Tga Italeri.

Wszystkie błędy poprawię w następnym modelu myślę że będzie nim Renault Magnum.Dobra koniec gadania.Zapraszam do oglądania modelu:

ee6bf161e06ce097.jpg

4cf163957d04ec28.jpg

2cdc5a5a2b072a05.jpg

834c38957318ac70.jpg

84179e3927d0a796.jpg

15e363e8c719c604.jpg

7cb940405823cecc.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją opinię na temat niektórych elementów znasz Niemniej jednak model będzie ładną ozdobą kolekcji i będzie się prezentował na półce Kupuj kolejny model i ćwicz...każdy kolejny będzie pod względem wykonania jeszcze lepszy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. błędy kazdy z nas popełna ale jak tylko masz chęci i widzisz te błedy to juz ich nie popełnisz i nastepny model bedzie o tyle lepszy...Jak na drugi model to bardzo ładne ( przynajmniej z daleka), kolorek tez jest oki...no to czekamy na Magnumkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruger tylko w sumie po co brudzić siodło jak na reszcie pojazdu nie ma nawet pyłka kurzu? Model mi się podoba zwłaszcza, że to jest dopiero drugi pojazd w twoim wykonaniu. Żal tylko tych poduch, które są czarne, ale i tak jest fajnie w drugim modelu też miałem inny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruger tylko w sumie po co brudzić siodło jak na reszcie pojazdu nie ma nawet pyłka kurzu? Model mi się podoba zwłaszcza, że to jest dopiero drugi pojazd w twoim wykonaniu. Żal tylko tych poduch, które są czarne, ale i tak jest fajnie w drugim modelu też miałem inny kolor

 

No w sumie racja , ale to srebrne siodło troche razi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładnie się prezentuje nie pasuje mi tu tak jak koledzy wyżej napisali srebne siodło, czerwone poduszki i srebny gril jakoś nie pasuje mi do tej kolorystyki, ale to sprawa gustu no i felgi. A tak model na półeczkę ładny.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii formalnej. Naklejki dopuszczalnych prędkości powinny być w odwrotnej kolejności, boczne osłony od wewnątrz chyba nie zostały pomalowane (widać oryginalny niebieski kolor plastiku) oznaczenie przynależności państwowej środka transportu lepiej prezentuje się na tylniej ścianie. Natomiast flaga UE wpasowana idealnie. Mi się w tym miejscu podoba, aczkolwiek poszukaj gdzieś drugiej i walnij też na prawym boku. A tak model prezentuje się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Powiem tak,model fajny,osobiście trzy lata takim jeżdziłem i widzę małe różnice w malowaniu.Felgi srebrne,siodło ciemniejsze,błotniki i nadkola miałem szare,kliny są przy wszystkich ciężarówkach żółte,na globie niema napisu MAN,ten napis powinien być widoczny na spojlerze.Poduszki powinny być czarne.To kilka uwag od kierowcy który takim MAN-em przejechał 400tysięcy kilometrów.Pozdrawiam Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.