Skocz do zawartości

(galeria) ORP Mazur 1:400


Roobert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

no i przyszedł czas na galerię moich wypocin . Jestem zadowolony bo doprowadziłem relację do końca bez większych ofiar i nieźle się przy tym bawiłem (chyba się powtarzam ). Cieszę się, że odważyłem się na pełne olinowanie bo tego bałem się najbardziej. Jak widać wyszło całkiem całkiem. Nie jestem jeszcze wymiataczem w pływadłach ale pięknie się prezentuje na półce. Każdy kto na żywo ogląda jest pod wrażeniem tych malutkich elementów i pajęczynki linek . Taki mały zestawik a można naprawdę fajową łódkę zmontować oczywiście z blaszkami. Jest trochę bubli jakie popełniłem ale jak na pierwszy raz to i tak jestem zadowolony.

No dobra teraz fotki.

th_103_1080.jpg th_103_1079.jpg th_103_1078.jpg th_103_1077.jpg

th_103_1076.jpg th_103_1075.jpg th_103_1067.jpg th_103_1066-1.jpg

Dziękuję wszystkim za rady, postaram sie wykorzystać w następnym okręcie. Dzięki też dla tych co komentowali oraz tych co tylko oglądali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony bo doprowadziłem relację do końca bez większych ofiar i nieźle się przy tym bawiłem

Ja też fajnie się bawiłem oglądając, jak budowałeś model. Oglądanie gotowego to też, jak dla mnie przyjemność. Jest kilka nieścisłości w porównaniu do dostępnych planów, ale szczerze mówiąc, nie ma to dla mnie znaczenia. Model podoba mi się i basta.

 

Ja poległem na tym modelu (no, prawie poległem, bo jeszce go mam). Próbowałem przerabiać bulaje. Chciałem zrobić imitację szybek. Robiłem to nawiercając każdy bulaj i wklejając w otwór kawałek przezroczystego pręcika z wyprasek od oszklenia z jakiegoś innego modelu. Nie bardzo mi się to udało.

 

I tak później przyszedł znajomy z dzieciakami, które się dobrały do pudełka z modelem i częściami do niego. Skończyło się to tym, że kilka części mi zginęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokaż jakieś foto w makro, bo na żywo pewnie w ogóle nie widać A przynajmniej ja nie dostrzegłem na fotkach.

 

Te wszystkie fotki są w makro . Aparat już nie daje rady z takimi małymi zbliżeniami więc pomogłem sobie lupą

th_103_1119.jpg th_103_1118.jpg

Chyba widać dobrze łańcuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie kozacko wygląda ten łańcuch... W realu na pewno nie można sie połapać, że to druciana skrętka.

 

Teraz pora na A potem powrót do domu prosto jak po.... łańcuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sjuper

 

ja mojego Mazura popełniłem dobrych kilka lat temu

 

zdjcie013ph5.th.jpg

 

i dopiero teraz patrząc na twojego widzę, że zapomniałem o łańcuchu

 

Rewelacyjnie wyszedł ci weathering. Pozwolisz, ze zgapie go na Gen Hallerze ktory niebawem otrzymam. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się Twoje maleństwo, bardzo fajny model w wolnej chwili przejrzę sobie relację

 

wydaje mi się (to taka sugestia na przyszłość), że przy tej ilości włożonej pracy i dodatków mogłeś pokusić się o wymianę niektórych elementów na wykonane z plastikowych pręcików (np. flagsztok) zgrabniej by wyglądały

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.