Skocz do zawartości

[Galeria HUMVEE] Polski M998 na Bliskim Wschodzie 1:35


Zderzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Prezentuję skończony model Humvee działającego na Bliskim Wschodzie Malowałem jak zawsze pędzelkiem i Humbrolami. Trochę elementów własnych itd. Za bazę służył IED Academy. Osobiście jestem z niego bardzo zadowolony. Chyba wyszedł najlepiej z całej trójki Humvee w moim wydaniu

Czas na foty i wasze komentarze, co jeszcze mam zmienić Co do karabinu to rozmowa była w warsztacie, więc nie bd tutaj nic pisał.

DSC05914.jpg

DSC05895.jpg

DSC05896.jpg

DSC05901.jpg

DSC05893.jpg

DSC05898.jpg

DSC05890.jpg

DSC05913.jpg

DSC05910.jpg

DSC05899.jpg

DSC05902.jpg

DSC05904.jpg

DSC05903.jpg

DSC05905.jpg

DSC05909.jpg

DSC05915.jpg

DSC05916.jpg

DSC05917.jpg

Jak widać jeszcze nie poprawiłem osłony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, bo jest czego. Poszedłeś na mocne uproszczenia w stosunku do oryginału (tak, wiem - pisałeś na początku relacji warsztatowej, że to nie będzie wierny model, ale widać wyraźnie, na jakim pojeździe się wzorowałeś), jednak mimo to Twój Humvee wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Podoba mi się malowanie i brudzenie. Proponowałbym zmienić jedynie dwie rzeczy - panele CIP i osłonę karabinu w modelu środkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jakoś mało osób zagląda do tego projektu

Zgadza się, mam pytaniie do "główno dowodzącego" kubisza , czy modele ukończone również nie można wystawiać w głównym dziale GALERIA.

 

P.s.

Bardzo ładny model (coś mi przypomina )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model (coś mi przypomina Very Happy )

No coś tam mają wspólnego, aczkolwiek Twój w porównaniu z moim... Ale może kiedyś się zbliżę do twojego poziomu Na razie to nie na mój wiek ani przede wszystkim na portfel

 

Zgadza się, mam pytaniie do "główno dowodzącego" kubisza Very Happy , czy modele ukończone również nie można wystawiać w głównym dziale GALERIA.

Popieram i przyłączam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to nie na mój wiek ani przede wszystkim na portfel

Nie przesadzaj, naprawdę ciekawie wygląda, drobne poprawki i byłoby super. Co do wieku masz rację, ja sklejam już 20 lat, ale cały czas się uczę i na tym to polega. W twoim wątku była porada BaldPumy co do wykonamia plandeki, a też zawsze mam z tym problem. Reasumując trzeba podglądać inne wątki warsztatowe, a przede wszystkim korzystać z rad innych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba dublować wystarczy przenieść

Broń Cię Panie Boże! Nie po to dostaliśmy własny kącik na projekt, żeby galerie robić na zewnątrz. Oczywiście nie ma przymusu, każdy może dać galerię tam, gdzie ma ochotę, każdy może też dać dwie galerie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wieku masz rację, ja sklejam już 20 lat

No ja sklejam gdzieś od 3,5 roku, a tak na poważnie, czyli malowanie itd to od 2 Czasami po prostu szkoda mi kasy, bo boję się, że coś zniszczę Ale następny bd już miał blaszki(Humvee oczywiście).

Co do galerii, to po prostu niewielu użytkowników tu zagląda i stąd ta inicjatywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami po prostu szkoda mi kasy, bo boję się, że coś zniszczę Ale następny bd już miał blaszki(Humvee oczywiście).

Blaszki są drogie,a sknocić je łatwo, dlatego proponuję Ci wypróbować alternatywne metody :blaszki własnej produkcji z puszek np. po piwie ( o ile ukończyłeś 18 lat ), wykorzystać różne plstiki i inne. Można czasami więcej osiągnąć niż firmówki np. Eduarda.

Oczywiście nie ma przymusu, każdy może dać galerię tam, gdzie ma ochotę

"Mi to rybka" i tak daleko do końca mojego Hummera , ale spytać zawsze warto. Faktem jest, że oglądalność jest niska, a co za tym idzie uwag, porad, itp. i tu pojawia się problem (zapewne do rozwiązania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. blaszki do humka kupiłem po roku składania /hummerów/ i zrobiłem jak na razie z zestawu dwublaszkowego [patrz mini warsztat] pralkę (panel) do M1114 - do tej pory wystarczały materiały zastępcze

 

2. moim zdaniem projekt grupowy HUMVEE jest SUPER ale że jest monotematyczny lepsza lokalizacja była by w Pojazdach

 

tak na bpoczątku to mi się skojarzył ze nas wywalili bo za duzo hummerów było na początku strony

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodek - pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę. I to aż dwa razy

Czasami po prostu szkoda mi kasy, bo boję się, że coś zniszczę Ale następny bd już miał blaszki(Humvee oczywiście).

Blaszki są drogie,a sknocić je łatwo, dlatego proponuję Ci wypróbować alternatywne metody :blaszki własnej produkcji z puszek np. po piwie ( o ile ukończyłeś 18 lat ), wykorzystać różne plstiki i inne. Można czasami więcej osiągnąć niż firmówki np. Eduarda.

Też miałem stracha pierwszy raz zabawić się z blaszkami. Ale przełamałem się i kupiłem je do modelu ZIŁa-157 z naczepą do transportu Dźwiny. W praniu okazało się, że nie taki diabeł straszny. Zderzak - Bodek ma oczywiście rację, że blaszki drogie, ale gdybyś kupił zestaw opancerzenia ASK Eduarda, to jest to dobry zestaw na początek - tańszy niż przeciętny (ale to musiałbyś sprawdzić, bo nie pamiętam) i w miarę prosty - nie ma tam misternych rzeźb, choć malutkie elementy są. Efekt w tym konkretnym przypadku raczej lepszy, niż własne rękodzieło.

 

Oczywiście nie ma przymusu, każdy może dać galerię tam, gdzie ma ochotę

"Mi to rybka" i tak daleko do końca mojego Hummera , ale spytać zawsze warto. Faktem jest, że oglądalność jest niska, a co za tym idzie uwag, porad, itp. i tu pojawia się problem (zapewne do rozwiązania)

Nie powiedziałbym, że oglądalność jest niska. Myślę, że zagląda tu sporo osób. Porady i uwagi - tego też jest sporo, vide warsztat Tysiuńka - w ciągu 2 dni od jego założenia dostał całkiem sporo uwag zarówno merytorycznych, jak i dotyczących np. malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym, że oglądalność jest niska. Myślę, że zagląda tu sporo osób. Porady i uwagi - tego też jest sporo, vide warsztat Tysiuńka - w ciągu 2 dni od jego założenia dostał całkiem sporo uwag zarówno merytorycznych, jak i dotyczących np. malowania.

kubisz, Zderzak, BaldPuma, Peter 1410, Qdłaty oczywiście są to osoby posiadające dużą wiedzę modelarską i ich wskazówki napewno są pomocne, ale czy "maniacy"Hummera mogą być obiektywni. Brakuje opini irad "oszołomów" WWII i innych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.