Skocz do zawartości

[Galeria Humvee] M 966 TOW Gang Olsena na wojnie. 1:35


Tysiuniek

Rekomendowane odpowiedzi

HMMWV M966 TOW, w wersji zimowej. Duńskie Siły Zbrojne (Forsvaret), 3 Batalion Pancerny z Jutlandii (Jydske Dragonregiment, Holstebro).

Lata 90-te. Model nie będzie w 100% odpowiadał rzeczywistości - Forsvaret dysponuje wersją M 1045 (potwierdzone). Nie wiem, czy istnieją egzemplarze M966, nie znalazłem potwierdzenia, ale jest to możliwe. Duńskie Siły Zbrojne od dawna mają te samochody na wyposażeniu w kilku wersjach.

Model Academy w skali 1/35, wykonany bez użycia jakichkolwiek kupnych elementów waloryzacyjnych. Wykonany w wersji "prosto od dilera, czyli nówka nie śmigana, na gwarancj", z pełną premedytacją, po prostu lubię również takie modele, bez śladów eksploatacji.

 

M966TOWCarrier1.jpg

 

M966TOWCarrier11.jpg

 

M966TOWCarrier13.jpg

 

M966TOWCarrier15.jpg

 

M966TOWCarrier16.jpg

 

M966TOWCarrier22.jpg

 

M966TOWCarrier4.jpg

 

M966TOWCarrier5.jpg

 

M966TOWCarrier7.jpg

 

M966TOWCarrier8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złamać" nieco kolor biały, zbyt odcina się od reszty.

To wina fotek. W rzeczywistości zupełnie inaczej jest postrzegany kolor biały z innymi kolorami.

 

Co do samego modelu to wygląda świetnie. Osobiście podoba mi się dużo bardziej niż IED.

Jeśli chodzi o wersję 1045, to z tego co wiem, wystarczyło zaszpachlować "X" na drzwiach.

 

 

EDIT:

 

Przeglądając post kubisza z głównego wątku(KLIK), mogę jeszcze napisać, że dorobienie imitacji wyciągarki, a co za tym idzie utworzenie wersji 1046 z 1045 nie sprawiłoby Ci wiele kłopotu. Następnym razem pewnie o tym pomyślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szpachlowania drzwi jakoś nie mogłem dojrzeć, nie wiedziałem jak się za to zabrać, tak aby ich całkowicie nie zniszczyć, może przy następnym modelu, jak podejrzę, jak robią to inni.Dorobienie imitacji wyciągarki nie byłoby problemem, ale przyznam, że o tym nawet nie pomyślałem, Po prostu przyjąłem założenie teoretyczne, że Duńczycy posiadają już bardzo długo różne wersje Humvee, więc taką M966 może też mają lub mieli...Ale w tym modelu, jak pisałem w Galerii, to nie jest najważniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.