Skocz do zawartości

[Galeria Humvee] M 1043 Generation Kill Academy 1/43


Tysiuniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale płachta na masce powinna być czysta. Musi być widoczna także nieuzbrojonym okiem Gdy zlewa się z pojazdem to jest niepotrzebna. Amunicja do granatnika nie powinna być złota. Sam popełniłem ten błąd.

Bardzo ładny hełm armi południowego Mozambiku ( na pewno nie iracki a tym bardziej nie USMC) Pusty karton po Coli to też niezbędny bagaż. Plecaki mogłeś wycieniować. O kamuflażu nie wspomnę bo w życiu nie widziałem plecaków takich w Coyote Brown. To by bylo na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiuniek - kiedy pytałeś czy można usunąć post, nie sądziłem że chodzi o tę galerię. Nie rozumiem tego posunięcia, przecież model nie był wcale zły. Kilka rzeczy można było łatwo poprawić i wrzucić nowe zdjęcia. Peter ma specyficzny styl komentowania, taki się urodził i taki umrze Ale faktycznie rzeczy, które wypunktował trochę raziły.

Ogólnie - szkoda tej galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki się urodził i taki umrze

Zapomniałeś dodać że w samotności i zapomnieniu

Tysiuniek myślę że niepotrzebnie tak postąpiłeś, obaj nie mamy po 13 lat żeby fochy strzelać a o takim poziomie modelarstwa jaki przedstawiasz paru mogłoby tylko pomarzyć. Czasem trzeba podejść z dystansem, szczególnie do czegoś co ma sprawiać przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że w samotności i zapomnieniu

Ja tam będę o Tobie pamiętał

 

Tysiuniek myślę że niepotrzebnie tak postąpiłeś, obaj nie mamy po 13 lat żeby fochy strzelać a o takim poziomie modelarstwa jaki przedstawiasz paru mogłoby tylko pomarzyć. Czasem trzeba podejść z dystansem, szczególnie do czegoś co ma sprawiać przyjemność

Tyż prowda. A temu modelowi wystarczyło poprawić dodatki - "wyczyścić" płachtę, poprawić plecaki i hełm, dorobić pasek przy karabinie na dachu itp. Liczę, że zanim zaczniesz pędzić w nowych warsztatach, doczekamy się galerii poprawionego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma miejsce małe nieporozumienie. Peter w swoich uwagach miał wiele racji, a ja przecież nie jestem obrażalski, natomiast, jak już pisałem wcześniej, bardziej sobie cenię zasadną krytykę od pustych pochwał. Za bardzo pośpieszyłem się z umieszczeniem tej galerii, model jednak był sknocony, i to "na własne, moje życzenie". Galerię usunąłem (jak się okazało, nieudolnie, ale to braku wiedzy jak to sie robi) po prostu dlatego, że sam sie wkurzyłem...na samego siebie (Broń Boże, nie na Petera). Model tego Humvee został poddany przemalowaniu, trochę innym systemem. Teraz powinno być już lepiej. Chyba miałem słaby dzień, nawet w tytule galerii podałem "kosmiczną" skalę. Jak skończę, zamieszczę aktualne zdjęcia. Tak już jest ze mną, że jak coś sknocę, to mam nerwy na samego siebie i muszę to poprawić, i to natychmiast! Panowie, moje modele krytykujcie jak najwięcej ( o ile chce Wam się je oglądać), dla mnie to motywacja, aby poprawić, a przy następnym bardziej się postarać. How, jak mówią doświadczeni Indianie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę do admina i usunie posta - bez śladu

Ale po co? Tysiuniek poprawi model, zrobi zdjęcia i wrzuci tutaj nową galerię. Niech co najwyżej poprosi jakiegoś Moda o poprawę skali w tytule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.