Skocz do zawartości

P-47D-30 Thunderbolt Revell 1/72


danio934

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem dołączyć do zabawy choć nie wiem czy dam rade wyrobić się w terminie ale spróbuje. Jest to moja pierwsza relacja i pierwszy model samolotu więc liczę na pomoc kolegów. No więc in-box:

 

Pudełko:

598eed98b194e509m.jpg

 

Ramki:

d61f6999d51ed7d2m.jpg

 

e2961c3594d51671m.jpg

 

Instrukcja:

eb4fab2257947b5dm.jpg

 

Kalki:

2e7b89768f3c86bdm.jpg

 

Pozdrawiam

 

P.S Przepraszam za jakość fotek ale mam do dyspozycji jedynie kamerę ale zawsze coś widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj miałem takich 5 bodajrze model skleja sie bajkowo wręcz.

Ale uwarzaj z osłona silnika a zwłaszcza z tymi odcylonymi kwadracikami łatwo je połamać i zabardzo przyciąć oraz z wałem do kturego mocuje się smigło tez go łatwo złamać.Aha i jeszcze jedno co to kalki z bykiem też uwarzaj niejest za dobrze dopasowana i ja olałem to bą białą plame pod bykiem bez niej wygląda lepiej.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak obiecałem pokażę postęp pracy nad dzbankiem (chyba tak się na ten samolot mówi).

 

No więc dziś fotki ukończonego kokpitu:

 

94897926814123e4m.jpg

 

118be65dfd812865m.jpg

 

233ce766b08c2eddm.jpg

 

29a13840c2c62fe6m.jpg

 

fbf0bab0a46d1674m.jpg

 

Jedyne co dodałem od siebie to pasy bo te z zestawu średnio wyglądały myślę, że wyglądają nieźle jak na pierwszy raz.

 

Przepraszam za zdjęcia ale ten srebrny kolor odbija światło i efekt widać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No to jedziemy dalej:

 

Samolot nabiera kształtów, niestety bez szpachli sie nie obyło:

 

ee57846c74b2fa4fm.jpg

 

19d6051b70c12633m.jpg

 

Skleiłem i pomalowałem silnik oraz miejsce gdzie będzie się on znajdował (nie wiem jak to się nazywa):

 

f17665f3ee9d45aem.jpg

 

5c5a936842afce88m.jpg

 

I mam małe pytanie czy mam pobrudzić pastelami miejsce na silnik to z pierwszego zdjęcia??? Przepraszam za takie pytania, ale to mój pierwszy samolot i nie wiem jeszcze co i jak działo się koło silnika.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że fotki są kiepskie lepiej wychodzą w świetle sztucznym niż dziennym, a silnik przejechałem srebrną farbą. Mam małe pytanie odnośnie malowania samolotu nie mam niestety koloru aluminium który jest potrzebny do pomalowania samolotu czy mogę go zastąpić stalowym??? Jeśli nie to już nie zdążę na czas z samolotem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.