Jump to content

Si3rP

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmm ? Muszę się temu dzisiaj lepiej przyjrzeć ?
 2. Galeria: https://modelwork.pl/topic/40187-ducati-1199-panigale-s-black-tamiya-112/
 3. Zapraszam do mojej drugiej galerii Zdjęcia szału nie robią, ale staram się zawsze je choć trochę obrobić.. Bez zbędnego:
 4. Chodzi o blaszki od Top Studio https://www.car-model-kit.com/yamaha-yzf-r1m-detail-up-set-fot-tamiya-14133-top-studio
 5. Znalazłem, dziękuję https://www.mojehobby.pl/products/Picking-Wax-Pencil.html A co z zaginaniem tycich elementów? ?
 6. Mam pytanko o blaszki. Przyszedł pierwszy zestaw dodatków i po zobaczeniu tych mikrusów nasunęło mi się pytanie, czym przyklejać te malutkie elementy, w sensie czym nakładać? Pinsetą? Drugie pytanie to zginanie, są to blaszki do modelu motocykla, obejdzie się bez specjalnej zaginarki?
 7. Owiewki, czacha, wahacz, i góra zadupka będą w nato black, a bak, panel dolny zadupka i błotniki w czarnym półmacie ?
 8. Cd. Niestety urlopu nadszedł kres, blisko tydzień temu... Więc pracę idą bardzo powoli.. Ale nie gorączkuje się, dwa popołudnia spędziłem na malowaniu baku ? Następne zdjęcia będą bardziej dokładne, myślę, że to będzie już galeria
 9. Mam jeszcze jedno pytanko Jaką farba osiągnąć strukturę betonu? Szukałem.. Ale wszędzie gips, albo klej do kafelek, a mi chodzi o farbę, konkretnie chodzi o betonowe nagrobki. Nagrobki są z napisami i chodzi o to, żeby tych napisów nie zaszpachlować żadnym gipsem. Istnieje jakaś farba która dałaby taką strukturę betonowej płyty?
 10. To z piaskiem kwarcowym i korundem napewno wykorzystam A podpowiesz mi, gdzie dostać drobny/bardzo drobny korund?
 11. Ja osobiście akryle tamki do pomalowania małych elementów pędzelkiem rozcieńczam ale dosłownie kropelkę na 4/5 kropel farby +/-
 12. Znalazłem coś takiego, może warto zainwestować 7 dyszek? Chociaż patent z balonem też by mógł wypalić :x A co do ziemi pod trawę to będę w takim razie szukał jakiejś posypki, chyba żeby zmieszać mocno zmieloną ziemię z wikolem i tak nakładać, co myślicie?
 13. Cześć, długo tu nikt nie pisał, ale i tak zapytam.. Chcę zrobić pierwszą diorame i potrzebuje porady co do ziemi/piasku, czy są jakieś oryginalne posypki, czy równie dobrze mogę użyć ziemi bądź piasku z podwórka? Chodzi o ziemię pod trawę i jasna ziemię/piasek na ścieżkę. Drugie pytanko to trawa elektrostatyczna.. Wystarczy, że ja posypie na wikol i będzie "stała", czy potrzebuje czegoś, żeby ją naelektryzować?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.