Jump to content

Bartas89

Members
 • Content Count

  696
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Piłka Nożna, Gry Komputerowe, Łucznictwo Tradycyjne i Bloczkowe, Modelarstwo

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. Ktoś się orientuje ile ogniw wchodzi na każdą stronę w czołgu Tamiya 1:35 M26 Pershing? Gąski Friule.
 2. Co można zrobić z oponami żeby nie wyglądały jak nówki?
 3. Ile metalowych ogniw od Friuli wchodzi na jedną stronę w czołgu Velentine od Tamiyi, skala 1:35?
 4. Sami zaczęliście mnie atakować, już dawno temu. Jeszcze w warsztacie. Wyśmiewanie itp, itd.
 5. Nie wiem jeszcze. Ale na pewno nie będzie o tym decydował jakiś "miszcz"z forum.
 6. Spotter to współczuje Ci, że go znasz. Ale spoko. Dalej klepcie się po plecach jacy to jesteście pro. Kółko wzajemnej adoracji. Już niedługo nowy warsztat także wyglądajcie go z niecierpliwością Nie pozdrawiam.
 7. kjp_a_man Jakże mi przykro 😪 😂 Ogólnie to tutaj ludzie (oczywiście nie wszyscy) wyżej sr...ją niż głowę mają. Oceniają modele jakby to był konkurs mistrzostw świata. Nie każdy jest taki zajebiaszczy jak wy i nie każdy umie tak robić modele jak wy. Nie oceniajcie ludzi swoją miarą. Zauważyłem, że jakiego ktoś modelu by nie zrobił to i tak się jakiś "miszcz" do czegoś doczepi. Ile razy ja mogę pisać, że nie zależy mi na 100% merytorycznym podejściu do tematu i nie będę się katował z jakąś pierdółką w modelu dwa tygonie, żeby jeden z drugim na forum był zadowolony. Czy mam to w każdym poście pisać? Dla większości ludzi modelarstwo to odskocznia od dnia codziennego, pracy i obowiązków rodzinnych. Dla mniejszość to całe życie i dobrze. Niech robią modele po 3 lata na konkursy jak nie mają nic innego w życiu do roboty. Ale nie czepiajcie się tych, którzy inaczej zapatrują się na modelarstwo. Peace.
 8. Ja jestem zachwycony tym modelem Ja już nie prowadzę tutaj warsztatów bo nie ma sensu żebyście wy i ja się wkurzali 😛 A poza tym jest tutaj użytkownik cooper, który jest jednym z najbardziej irytujących użytkowników jakich spotkałem na różnych forach.
 9. Do zdjęć używam komory od Green Stuff i tak ledy oświetlają model.
 10. Nie wiem czemu twierdzicie, że jest za ciemny. Patrzę na zdjęcia prawdziwych tygrysów z tamtego okresu i mają podobny odcień.
 11. Drugi w życiu model czołu, skończony. Proszę o ocenę i o nie pastwienie się nade mną zbytnio 😛
 12. Przepraszam, że się długo nie odzywałem. Skończyłem Tygrysa, ale nie miałem czasu prowadzić warsztatu. W ciągu kilku dni powinienem wrzucić do galerii wynik moich wypocin Ogólnie jestem zadowolony i tygrysek pięknie prezentuje się na półce Dzięki wszystkim za udzielanie się w tym warsztacie i za porady 👍 Do zobaczenia w galerii
 13. Ile czasu schnie heavy mud of Miga Jimeneza? Czekam już drugi dzień i nadal zostaje ślad na palcu i jest wilgotne. Można to jakoś przyśpieszyć np poprzez suszarkę do włosów?
 14. Hehe to było tak trochę w przenośni 😉 Wydaje mi się, że walnięta jest dysza albo iglica (iglica była przeze mnie już prostowana) bo nie leci farba ani nawet czysta woda.
 15. Czekam na nową dyszę i iglicę i wtedy ostatecznie powiem czy sprzęt jest naprawiony czy do wyrzucenia 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.