Jump to content

hlystek

Members
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki. przy moich skromnych zdolnościach myślę że na razie za wcześnie na procona:) Zajmuję się głownie 1:35 i 48, więc myślę że da radę.
 2. Czyli Chińczyk przebrany za Hiszpana w chińskiej cenie:) Można się było spodziewać. dzięki
 3. Witam. Ostatnio wpadł mi w ręce Aerograf AK Interactive 9000. Miał ktoś może z nim styczność? ciężko znalezć jakies opinie na jego temat. jakieś sugestie co do ustawień cisnienia, na co uważać? Będe bardzo wdzięczny za podpowiedzi od bardziej doświadczonych modelarzy. pozdrawiam.
 4. witam.jeśli sie przydadzą części to mam pozostałosci po g 10 Eduarda. na ramce U z oszkleniem zostały cz1,3i4 więc myśle ze będą pasowac.
 5. Wszystko jak dał edek w weekendzie. Mg już ma, kółko ogonowe poprawione,została antena na spodzie płata i linka... Przy okazji pytanie. Lepiej ją zrobic z żyłki czy z pończoch?
 6. Jak w tytule Weekend od edka. pierwszy model z którego jestem w miarę zadowolony:)
 7. To naprawde ładny model. Zestawowe oszklenie jest naprawde dobre. na tłoczenie jeszcze nie te umiejętnośći:) nad tym musze popracowac
 8. dzięki Serdeczne:) poczekac poczekam ale będzie kompletny a Vacu nieosiągalne
 9. Witam. Szukam ramki F z oszkleniem do modelu Me 262 w 1:48. Ewentualnie podpowiedzi jak ściągnąc ramkę od producenta. opłaca się? czy lepiej kupic HB na części? Będę wdzięczny za wszelką pomoc. pozdrawiam
 10. Witam. szukam oszklenia do N1K11/48 hasegawy, moze być jakieś vacu. 'Będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam
 11. Witam. szukam oszklenia do me 262 tamiya 1/48,ewentualnie HB lub jakies Vacu
 12. temat do zamknięcia. dzięki
 13. Ok. dzięki. w takim razie czekam na wiesci
 14. njachętniej całośc, brakuje mi godła jg7 białego hakenkreuza i kadłubowego krzyza belkowego
 15. Witam. poszukuję kalkomani do maszyny Rudolfa Sinnera z JG7w 1/48 , może ktoś ma na zbyciu. chętnie odkupię. pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.