Jump to content

Wojtek190

Members
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wojtek190 last won the day on April 21

Wojtek190 had the most liked content!

Community Reputation

58 Excellent

Personal Information

 • Interests
  IIWW w Europie zachodniej.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mój Schwarm "4" + jeden. Niebieska i białą 4 są w miarę ok. Pozostałe to lepsze i gorsze próby, ale błędów nie robi ten kto nic nie robi.
 2. Miło mi że się podoba Opony to pigment zmieszany z thinner. Po zmieszaniu nałożyłem na koła (tak jak farbę), zostawiłem do pełnego wyschnięcia, ok. 3 godziny, następnie suchym pędzlem usunąłem delikatnie pigment. Tam gdzie chciałem przetarłem mocniej patyczkiem higienicznym.
 3. Światełka poprawione.
 4. Praca przy Fw 190 sprawia mi ogromną przyjemność dlatego postanowiłem zrobić kolejny model tego samolotu. Mam już Shwarm celem jest posiadanie Staffel Fw 190 w różnych konfiguracjach. Model poniżej to Eduard 84122 zrobiony z pudła, jedyny dodatek to lufy karabinów. Model malowany farbami Gunze z serii H; 11, 12, 25, 68, 69, 70, 416, 417. Samolot z założenia miał być tylko lekko ubrudzony. Pierwszy raz spróbowałem farb olejnych do rozjaśniania/przyciemniania kolorów, czy wyszło dobrze, nie wiem. Jak robiłem zdjęcia to zauważyłem że nie zrobiłem świateł na skrzydłach, bę
 5. Na pewno Avia, Ił 2 miał np. zupełnie inne podwozie. Nie pisałem o macie tylko o półmacie. a raczej tłumacząc napis ze słoiczka "półpołysku" A to zasadnicza różnica A ja napisałem bezbarwny (bez mat, pół połysk, pół mat, połysk)
 6. Lubuskie Muzeum Wojskowe Drzonòw 54 http://www.muzeum.drzonow.eu/
 7. Ok te samoloty są matowe, ale czy były matowe w czasie swojej świetności. jak będę robił mojego Lim 2 to będę robił połysk na maksa, chociaż teraz robię tylko full mat.
 8. Ja podjąłem decyzję żę będę się wzorował na https://www.facebook.com/MiG-15biscom-111657150749783/?__tn__=-UC*F i jak będę robił ten model do na tym będę się wzrował. Brawo za nitowanie mnie ono przerasta.
 9. Ja się przymierzam do tego modelu i próbuję na różnych podkładach i najlepirj mi wychodzi Tamiya X-01 + Ammo Mig ALC 119 + bezbarwny
 10. Ten marmurek na mnie robi ogromne WRAŻENIE Może nie maluj dalej, zastaw tak jak jest BRAWO !!!
 11. Koledze przyda się bardziej spód i koła Ale to tylko przykład Wg. mnie jest kilka opcji w modelarstwie. 1. (uwielbiam) Składam modele ponieważ to sprawia mi przyjemność. 2. Czytam, interesuję się, sprawdzam (praktykuje), ale jak nie wyjdzie to staram się poprawić przy następnym projekcie. 3. Każdy detal musi być 1 do 1 z oryginalnym inaczej model do du... Wybierz opcję która Ci odpowiada i jej się trzymaj. Jeżeli mogę coś podpowiedzieć to zrób czysty model (jeden, dwa) lub z delikatnym brudzeniem, ale to moja sugestia. Na tym i innych forach jest
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.