Jump to content

Marek K

Members
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bez mieszania gunze C6 da radę. Co do modelu , to jest to jedna z moich mniej udanych inwestycji modelarskich. Zbyt duża cena za model w ktorym oszklenie i kalki są do wywalenia.
 2. [edit] Poczytaj na temat malowania wnętrza japoncow to dowiesz się jak mało samolotow miało kabinę w Aotaki iro
 3. Tak ciężko samemu poszukać, a wystarczy napisać Aotake iro Był to bezbarwny lakier fenolowy zabarwiany pigmentem zielono-niebieskim. Przybierał różne odcienie w zależności od podłoża i grubości powłoki. Tak samo jest z farbami modelarskimi. 1 warstwa farby -odcień zielonkawy, im więcej warstw farby tym bardziej niebieski kolor.
 4. Czarna taśma na owiewkę to zły pomysł, ona zawsze trochę odstaje. Przed malowaniem proponuję dorobienie światła w skrzydle i jeszcze 1 warstwę podkładu.
 5. Niewidomi są wsrod nas. 😉
 6. Bo to slaby model, stary fujimy zdecydowanie lepszy. Ciekawy opis https://web.ipmsusa3.org/content/d3a1-type-99-val-dive-bomber
 7. Szczegolnie takich co nie potrafią odrożnić wersji A6M i pytają gdzie są karabiny .🙉 O ile to możliwe wstaw te 2 zdjęcia, może komuś się przydadzą.
 8. Bardzo kontrowersyjna teza . Jest 1 zdjęcie tego samolotu, ale każdy interpretuje je inaczej. Temat przerabiany na innym forum, https://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=3&t=71151 techmod proponuje malowanie https://www.mojehobby.pl/products/Mitsubishi-A6M2-Zero.html Jak widać samolot nie był tak odrapany i białe pasy na skrzydłach są od czapy.
 9. Ulegasz modzie , linie podziału blach zaakcentowane zbyt mocno , a koła czyściutkie . O taki standard bajerandzki . Pokazałeś zdjęcia , zapewne widzisz rożnicę. Model jest w 1/32 ,a wygląda jak fajnie zrobiona 1/72.
 10. https://exito.sklep.pl/pl/p/Debonder-PS-F/8135
 11. Luzik, wszystko zawsze można poprawić. Do wytarcia nadmiaru kleju CA zakup debonder.
 12. Dziwne camo, chodzi i o przebarwienia i spaliny na skrzydłach. TEMAT i sklejenie ok.
 13. https://airandspace.si.edu/collection-objects/bmw-003-turbojet-engine Moim zdaniem największy minus to silnik, można było się więcej postarać .Link do bmw003 pokazuje spore rożnice.
 14. Tym razem 2 zdjęcia w świetle dziennym. Mam nadzieję że te są trochę lepsze, ciągle uczę się nowego telefonu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.