Jump to content

Marek K

Members
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kalisz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Krzyże na skrzydłach są w złym miejscu ( gora i doł) . Wskaźnik położenia klap też od czapy, przed budową modelu warto pooglądać zdjęcia i poczytać o samolocie.
 2. OK. Nasz klient nasz PAN. Co do zdjęć witaj w klubie, nie raz nie 2 musiałem się tłumaczyć co widzimy na obrazku.
 3. A ja tego nie widzę, przy fajnym okopceniu biały i rożowy kolor jakiś taki sterylny.
 4. Trudno się z tym nie zgodzić ( odnośnie brudzenia) , z malowaniem już nie .Pokazałeś inne camo ( biało-szaroniebieskie ) https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Grumman_TBF_Avenger_returning_to_the_USS_Hancock_(CV-19),_circa_in_1944.jpg
 5. Na silnik u japońcow powinno się malować gunze C125 . Co do żołtego mile widziana by była mieszanka C58- 95% + 5 % czerwonego. Przepis z japan forum dla samolotow prototypowych. Co do samego modelu jest ok.
 6. Jakie kolory użyłeś do tego camo ?
 7. Co do swastyk , to faktycznie były inne .Zdjęcia https://airandspace.si.edu/collection-objects/horten-ho-229-v3 W modelu podobają mi się silniki i kokpit. Aż szkoda że go malowałeś. Zapewne wsadzę w kij w mrowisko , ale nie widzę za bardzo różnicy w malowaniu płyt lotniska i hortena.
 8. Daj linka, widziałem f-16 ( jakiś taki czysty i z błyszczącymi kalkami na stateczniku pionowym) , a na warsztacie nieopiłowane podwozie do f-18.
 9. To mało zdjęć widziałeś. Daj dla spitona byle jaki model to się zdziwisz. Chętnie bym zobaczył model F-14 sola i marianka . Bo żeby o czymś pisać trzeba mieć w tej kwestii jakieś doświadczenie. Najlepiej zdjęcie samolotu i pod spodem jak to wyszło na modelu.
 10. Fajnie że dałeś radę, model do łatwych nie należy. Ze zdjęć trudno zobaczyć ile tych nitow musiałeś spiłować. Całość psuje nietrafiony kolor brązowy (niestety trzeba mieszać)i zestawowa owiewka. ( rob taurus na wymianę).
 11. Te z kagero są ok. Czeskie yapo pokazuje podobnie. 😏
 12. Z tą linią nie dodałem że nie było jej z dołu. Maski montexu można przykleić na taśmę tamiya i wyciąć po obrysie skalpelem.
 13. O ile możesz popraw ZDJĘCIA, bo model wygląda ciekawie i przypuszczam że sporo traci na fotografii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.