Jump to content

Marek K

Members
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziwne camo, chodzi i o przebarwienia i spaliny na skrzydłach. TEMAT i sklejenie ok.
 2. https://airandspace.si.edu/collection-objects/bmw-003-turbojet-engine Moim zdaniem największy minus to silnik, można było się więcej postarać .Link do bmw003 pokazuje spore rożnice.
 3. Tym razem 2 zdjęcia w świetle dziennym. Mam nadzieję że te są trochę lepsze, ciągle uczę się nowego telefonu.
 4. Lakier to gunze , sztuczne światło zrobiło swoje , a zdjęcia są takie że nawet nie widać linki anteny 😉
 5. Coś takiego zrobiłem, malowanie SF. Postaram się poprawić zdjęcia i jeszcze parę dołożyć, te tak na szybko zrobione.
 6. Bardzo sympatycznie wygląda, jestem na tak.
 7. Samoloty brudzą się na podłodze, po bokach nikt nie depcze. Jakieś przetarcia w miejscu gdzie pilot macha nogami by się przydało. Kolor kokpitu jest ok.
 8. Nie brzydko tylko inaczej niż ty , czy tak trudno to zrozumieć.😈
 9. Spodziewałem się że rozcieńczasz tamijowskim produktem. Jak będziesz kupował farby to możesz zamowić pozostałe kolory. C125 ( osłona silnika + to co pod szklarnią) , kolor zewnętrzny c336+c60) mieszanka 50-50.
 10. Jak tym rozcieńczasz farby tamki to jest ok. https://www.hmhobbies.co.uk/mr-spout-for-mr-thinner-series-250-400-3pcs.html 2 po lewej na zdjęciu będą ok. 3 już nie .
 11. Pod nakajimę ten kolor można naciągnąć, ale mitsubishi to tylko C126 . Jak coś podobnego uda Ci się wymieszać to ok, jak nie to do wycieczka do Szumka mile widziana. Uwaga na tą farbę jest inny rozcieńczalnik.
 12. Podaj nr.farby jakim malowałeś wnętrze, ze zdjęć nie wygląda to dobrze.
 13. Gdzie i za ile można kupić Amis'a https://www.scalemates.com/kits/aims-pe72003-dornier-do-24-interior-set--989706
 14. W takim razie musisz zrobić następny , równie fajny.PODOBA SIĘ ! Na szmatopłatach się nie znam , więc zadam 1 pytanie. Czy możliwe jest wycieranie płótna z farby , o ile wręgi skrzydła są fajnie zaznaczone, to te wytarcia mi nie pasują.
 15. Niestety jest taka moda , i model musi być ładniejszy od samolotu który ma naśladować w pomniejszeniu. Jak nie to jest sprowadzenie do parteru, tu nie ma zmiłuj. Albo jesteś modny ,albo cienias. Mi się model podoba i podziwiam wytrwałość w dążeniu do celu. Dobra jestem klakier , i zawsze będę jak zobaczę coś co mi się podoba !!! Niedługo będą pisać nie o 3-wymiarze ,a o 4-k ⚠️
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.