Jump to content

Marek K

Members
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

Personal Information

 • Location
  Białystok

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak się składa że robię ten model, i ta geometria jest zwalona . W modelu jest odkładnie pokazane miejsce klejenia podwozia , niestety tu tak nie jest. Na minus jest jeszcze spasowanie przedniej owiewki i krzywo wklejony zbiornik paliwa, oraz błyszczące kalki ( ciężki temat) Na plus modelu - wszystkie otwarcia.
 2. Czy ktoś wie czy ktoś produkuje zestaw oszklenia do tego modelu, jeśli tak to gdzie go można kupić. ?
 3. Z tym złomem to bym sobie darował, za to coś prostszego by było mile widziane. Jakiś bf-109 lub ju-87 . Reszta to sama prawda.
 4. Tu masz link do warsztatu . http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?f=88&t=54167&sid=3ea4d752e66be80feed5177cdbcb8314 Trzeba uważać jakie malowanie się wybiera , w warsztacie pokazałem fotkę ze strony SWS , jest warta uwagi ze względu na pokazane uzbrojenie w każdej z wersji. Poza tym nie wiem o jakim pudełku jest mowa, haska parę ich wydała.
 5. Na ostatnim zdjęciu je widać, ale dziwi mnie fakt że na coś takiego zwrocił uwagę ktoś ,kto nie robi tego w swoich modelach. Specjalnie dla Ciebie 2 zdjęcia jakość podobna, bo robione w czasie 1 sesji zdjęciowej. Jak będzie więcej światła to może zrobię mu parę fotek na zewnątrz.
 6. Zawsze znajdzie się ktoś niewidomy . Mimo że nie jest idealna ,ale Nichimo to dużo niższa pólka. Uwaga na schematy malowania zamieszczone przez producentów modeli i kalek , oj można się nabrać. Budowę i więcej zdjęć w galerii znajdziecie na starym PWM.
 7. Bardzo nierówny zastaw hasegawy , a biorąc pod uwagę że to jeden z ich najnowszych zestawów w tej skali to szału nie ma. Może kiedyś ZM pomniejszy z 1/32 na 1/48 lub 1/72 , ale to chyba tylko marzenie . 2 miesiące zabawy ,a wypociny wyglądają tak.
 8. Bez mieszania gunze C6 da radę. Co do modelu , to jest to jedna z moich mniej udanych inwestycji modelarskich. Zbyt duża cena za model w ktorym oszklenie i kalki są do wywalenia.
 9. [edit] Poczytaj na temat malowania wnętrza japoncow to dowiesz się jak mało samolotow miało kabinę w Aotaki iro
 10. Tak ciężko samemu poszukać, a wystarczy napisać Aotake iro Był to bezbarwny lakier fenolowy zabarwiany pigmentem zielono-niebieskim. Przybierał różne odcienie w zależności od podłoża i grubości powłoki. Tak samo jest z farbami modelarskimi. 1 warstwa farby -odcień zielonkawy, im więcej warstw farby tym bardziej niebieski kolor.
 11. Czarna taśma na owiewkę to zły pomysł, ona zawsze trochę odstaje. Przed malowaniem proponuję dorobienie światła w skrzydle i jeszcze 1 warstwę podkładu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.